0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

Новини

Fendt Star Certified

У нас працює гарантійна програма Fendt Star Certified, що для клієнтів означає пітримку та довіру!

Огляд серії бункерів Bourgault з конусним дном

Лінійка з конусним дном складається з моделей баків з різними об’ємами, відповідно до потреб. Кожна модель оснащена дуже міцною рамою і баком, який розроблений для повного дренування.

Огляд компонентів комбайна Fendt Ideal

Fendt IDEAL - комбайн без жодних обмежень, розроблений з чистого листа та створений відкривати нові горизонти продуктивного збирання врожаю. Готовий до сучасних та майбутніх вимог професійних фермерів та підрядників.

Бездоганне оснащення тракторів Fendt 700 Vario

Рівна лінія при розчищенні ґрунту, максимальна точність при посіві, ідеальний зріз при скошуванні та багато іншого. Все це може бездоганно виконати трактор Fendt 700 Vario.

Fendt Variotronic - універсальна система управління

Огляд системи Fendt Variotronic - універсальної система управління, яка дозволила інтегрувати в один термінал керування декількома діями з єдиною логікою.

Особливості телескопічного навантажувача ТН3510D

Телескопічний навантажувач Cat TH3510D характеризується компактністю, використанням сучасного двигуна та чотирьохколісної системи приводу, обладнаний гальмами двух мостів і зручною зоною оператора.

Огляд особливостей важкої борони Bourgault 7200

Важка борона 7200 в процесі роботи забезпечує відмінний розподіл навіть самих масивних скупчень пожнивних залишків на поверхні поля.

Zeppelin Smart Solutions

Своєчасне отримання точних даних локації, особливостей експлуатації та загального стану техніки може серйозно вплинути на результативність роботи і забезпечити зниження витрат в цілому.

Valtra T234 – найшвидший серед сучасних тракторів

Valtra T234, за кермом якого сидів популярний автогонщик Юха Канккунен, набрав швидкість понад 130 км/год, що нещодавно зробило трактор рекордсменом.

Історія розвитку зернозбиральних комбайнів

Зернозбиральний комбайн займає лідируючі позиції серед інших видів сільськогосподарської техніки призначеної для збору врожаю. Їх перевагою є здатність виконувати функції жатки, молотарки і віялки. Іншими словами комбайн здатний давати на виході вже очищені зерна різних сільськогосподарських культур.