0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

День Поля Zeppelin Fest 2017

Версія для друкуНещодавно компанія Цеппелін Україна провела День поля, під час якого презентувала широку низку актуальної техніки, зокрема, потужну новинку сезону – клавішний зернозбиральний комбайн Fendt 6335С.

4 липня, попри дощову погоду, понад півсотні сільгоспвиробників завітали до ПП «Сервіг» (Овідіопольський р-н, Одеська обл.), на базі якого проходив День поля компанії Цеппелін.


«Дякуємо вам за те, що ви завітали до нас у таку погоду. Ми зробили все, аби на цьому заході ви дізнались для себе багато нового, - наголосив, звертаючись до сільгоспвиробників, керівник підрозділу продажів сільгосптехніки Цеппелін Україна - Дмитро Баранов. – Сьогодні тут представлена вся техніка, яка необхідна під час збиральної кампанії: трактори Fendt (моделі 722, 936 та 1050) у діапазоні потужності 220-517 к.с., самоскидний бункер Krampe, низка ґрунтообробних агрегатів Gregoire Besson: оборотний плуг R6, комбінована дисколапова борона DXRV, дисковий лущильник-мульчувач Normandie і, звичайно, наша потужна новинка – 6-ти клавішний зернозбиральний комбайн Fendt 6335C».

  

Під час заходу, зернозбиральний комбайн привернув увагу багатьох аграріїв завдяки низці цікавих особливостей. Перша з них втілена у жниварці Power Flow: «Це запатентована технологія Fendt – система активної подачі зернової маси від ножів на шнек, яка дозволяє з мінімальними втратами збирати дрібнонасіннєві культури без використання ріпакових столів (бічні ножі йдуть у комплекті зі жниваркою), а також забезпечує високу продуктивність подачі зернової маси», - зазначає торговий представник Цеппелін із продажу техніки у Південному регіоні - Віталій Бут.


Віктор Мазурук, інженер ПП «Сервіг» розповів: “Ми довго обирали трактор, але завдяки системі гнучких знижок, вирішили придбати Fendt 722 у Цеппелін Україна. Спеціалісти компанії провели навчання для наших операторів і, за рік, Fendt 722 «набігав» вже 1250 мотогодин. Жодних поломок за цей час не було - трактори Fendt дуже надійні. У Цеппелін Україна, як на мене, найкращий сервіс: інженери – дійсно професіонали, яких я давно знаю по роботі. Сервіс працює 24 години на добу – не було такого, щоб їхній інженер трубку не взяв. ТО - година в годину, витратні матеріали привозять максимум на наступний день після замовлення, і, що важливо, потрібна деталь завжди є в наявності. Дуже зручно, ми всі дружимо: іноді здається, що ми не клієнти, а, наче, працюємо в одній компанії”.

  

Більше фото дивіться у розділі Фотогалерея.