0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

Fendt Connect і Smart Connect для більшої продуктивності

Версія для друкуFendt Connect

Fendt Connect представляє собою центральну телеметричну систему, призначену для аналізу і регулювання процесу експлуатації обладнання. За допомогою даної технології легко зчитується, зберігається та аналізується інформація про машину. Передача відомостей виконується через мобільну мережу, що в свою чергу, дає можливість застосовувати просторово автономну систему керування автопарком й оптимізувати всі налаштування обладнання.

news-2-high (6).jpg

Fendt Connect пропонує дві версії застосування. Перша передбачає контроль відомостей машин, а друга - взаємодію з сервісними пропозиціями дилерів.

Для цієї мети спільно з інформацією про локації машини, фіксуються також відомості, які передаються через CAN-шину трактора. Власнику приходить на гаджет інфо про стан і маршрут переміщення трактора на карті, витрати палива, швидкості і час функціонування та відомості про завантаження. Крім усього іншого відображаються дані про похибки й інтервали сервісного обслуговування.

Оперативний перегляд інформації дозволяє використовувати превентивне обслуговування, а точніше виконувати роботи з обслуговування певної машини, попереджаючи серйозні поломки. Виробничі значення й агрономічні показники не зберігаються і нікуди не передаються. Все це відповідає найсуворішим нормативам Загального регламенту Європейського Союзу.

news-7-high (3).jpg

Smart Connect

Smart Connect представляє собою сервісну пропозицію для водіїв обладнання. Оператор може під'єднати свій гаджет до нього через бездротову мережу і на його пристрій у процесі роботи будуть транслюватися всі параметри машини, такі як локація трактора, оброблена ділянка, витрати палива тощо. Всі ці дані можуть відображатися на карті або представлятися у вигляді графіка, який охоплює останню годину роботи.

Дисплей планшета відображає ще одну зону, що доповнює термінал Vario. За допомогою Smart Connect водієві забезпечується підтримка з усією інформацією, яка потрібна для безпосереднього контролю. Smart Connect є складовою стандартного набору всіх варіацій ProfiPlus.

news-13-high.jpg

Fendt SmartConnect також дозволяє скласти індивідуальну стратегію збирання врожаю за допомогою регулювання на iPad значень компонентів “трикутника” — битого зерна, втрат зерна і чистоти.

Окрім цього, водій може здійснювати регулювання співвідношення між продуктивністю машини та якістю обробки під час роботи. Далі машина продовжує роботу відповідно до введених даних, реагуючи на мінливі умови прибирання.