0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

SEM представляє нові колісні навантажувачі вантажністю 5 і 6 тонн

Версія для друкуЗавод Caterpillar в Цинчжоу оголосив про розширення лінійки машин, що поставляються в країни Євразії під брендом SEM. Новими моделями стануть колісні навантажувачі SEM 658D і SEM 668D, вантажопідйомністю 5 і 6 тонн, відповідно.

В удосконаленій конструкції машин врахований більш ніж 50-ти річний досвід SEM в розробці, виробництві, маркетингу та експлуатації колісних навантажувачів. Також встановлено трансмісію Caterpillar і ківш підвищеної продуктивності, виконаний за запатентованою технологією компанії.

  • Збільшення тягового зусилля на 11% завдяки автоматичній трансмісії з функцією швидкого зниження передачі, оптимізованій роботі гідротрансформатора та дизельного двигуна.
  • Паливна економічність забезпечується оптимізованою системою подачі масла трансмісії, вентилятором охолодження на електромуфті E-fan й аксіально-поршневим насосом в системі кермового управління і робочої гідравліки.
  • Захист ROPS / FOPS, що захищає оператора в разі падіння на кабіну робочого матеріалу або перекидання.
  • Комфорт: чудова оглядовість, низький рівень шуму в кабіні, сидіння преміум класу з можливістю регулювання в 3 напрямках.

Навантажувачі SEM 658D і SEM 668D стануть надійною відповіддю для компаній, що займаються обслуговуванням доріг, тунелів, аеропортів, розробкою кар'єрів, виробництвом продукції сільського господарства, перевантаженням лісу. Ці 5-ти і 6-ти тонні машини призначені для ефективного виконання важких робіт, де немає часу на простій і базову продуктивність.