0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

Сучасні технології для великих тракторів

Версія для друкуСучасні розробки інноваційних моделей аграрного обладнання стали поштовхом до створення удосконаленої тракторної техніки зі значними технічними характеристиками. Однією з моделей нового покоління є Fendt 1000 Vario.

news-2-high (2) (3).jpg

Для того, щоб підвищити рівень комфорту управління і безпеку трактора, фірма-виробник Fendt додала функцію керованого електричного дзеркала заднього виду. Така система відкриває повний огляд території, що не залишає сліпих зон для водія. Навіть у складних умовах, при наявності перешкод, складної дороги та різких поворотів і причепів ризик інцидентів зводиться до мінімуму завдяки повному огляду простору з водійського місця. Так само, для посилення безпеки трактора для лінійки технічного обладнання Fendt 1000 Vario можна замовити кодовий ключ для дверей, дизельного бака, системи запалювання і капота.

Новий інформативно-розважальний пакет, розроблений для тракторного обладнання, включає в себе додаткову систему звуку версії 4.1, саббуфер і можливість гучного зв'язку. Вісім мікрофонів, які рівномірно розподілені по стелі кабіни, для захоплення звуку забезпечують хорошу чутність з будь-якої робочої позиції джерела звуку. У кабіні є всі необхідні пристрої для налаштування і пошуку зв'язку - 2 антени з широким діапазоном налаштування мережі, AUX і USB, можливість підключення до цифрових каналів, а також стандартні AM / FM.

news-3-high (3).jpg

Новий джойстик для більшої функціональності

Новий джойстик розширює можливості керування, так робочі послідовності на розвороті можуть бути збережені. Крім того, є два нові варіанти роботи гідравлічних клапанів, які можна використовувати для управління додатковими гідравлічними функціями. Новий джойстик дозволяє безпосередньо керувати круїз-контролем і частотою обертання, спрощуючи тим самим управління машиною.