0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

Партнери

AGCO

Корпорація AGCO - це світовий лідер в конструюванні, виробництві та реалізації сільськогосподарської техніки та запчастин. Різноманітність технічних рішень, високий рівень інженерного мистецтва і орієнтованість на клієнта - ось що робить корпорацію AGCO надійним партнером для фермерів у всьому світі. Повна лінійка моделей численних брендів корпорації AGCO реалізується через торгову мережу, що складається з більш ніж 3900 незалежних дилерів більш ніж в 140 країнах. Корпорація пропонує повний спектр техніки для сільгоспробіт, що включає трактори, комбайни, техніку для заготівлі сіна, обприскувачі, кормозбиральні, грунтообробне й інше агрегатуються обладнання. Продукція AGCO продається під цілим рядом відомих брендів, серед яких AGCO, Challenger, Fendt, Gleaner, Hesston, Massey Ferguson, New Idea, RoGator, Spra - Coupe, Sunflower, TerraGator, Valtra, White Planters.

Сайт корпорації AGCO

BOURGAULT

Bourgault Industries Ltd. є світовим лідером за технологіями сучасного землеробства. Компанія концентрується на наданні новітніх рішень прямого посіву для великих господарств. Сівалки Bourgault, запропоновані в асортименті «Цеппелін Україна», відповідають стандартам техніки, що випускається Bourgault: геніальне конструкторське рішення, неперевершена міцність, гарантоване поділ насіння і добрив, разом дозволяють скоротити виробничі витрати і надають хліборобові багато років безперебійної роботи. Міцність і надійність техніки Bourgault є легендарною і використовується як еталон, за яким оцінюється посівна техніка інших виробників. Bourgault - це також інноваційна техніка: Американська асоціація інженерів-біологів та інженерів в області механізації сільського господарства (ASAEB) внесла анкерну сівалку Bourgault 3310 Paralink™ в список найбільш новаторських розробок 2007 Оригінальність, простота і надійність техніки Bourgault забезпечила її успіх в Канаді, США, Австралії та Україні.

Сайт компанії BOURGAULT

GREGOIRE BESSON

Gregoire Besson - лідер з виробництва ґрунтообробної техніки, визнаний у всьому світі. У широкому асортименті техніки Gregoire Besson завжди можна знайти оптимальну машину, яка найбільш підходить під ті чи інші умови, оскільки кожна географічна зона має свій тип ґрунту, клімат, відмінні технології обробітки грунту. Плуги Gregoire Besson, представлені в асортименті «Цеппелін Україна», відрізняються адаптованістю до різних умов експлуатації, легкістю в роботі та маневреністю. Постійне поліпшення агрономічного якості обробки грунту і гарантована безвідмовність - головні переваги техніки Gregoire Besson.

Сайт компанії GREGOIRE BESSON

BERTHOUD

Компанія BERTHOUD вже більше 100 років веде наукові дослідження, щоб мати можливість запропонувати своїм клієнтам найбільш точні та надійні обприскувачі. Ми використовуємо як перевірені роками, так і передові технології, щоб створювати продукцію, що відповідає найвищим міжнародним нормам. У розробці нашої продукції ми також керуємося принципами концепції Сталого Розвитку, піклуючись про екологічну безпеку нашої техніки і якості одержуваних після обробки продуктів харчування.

Сайт компанії BERTHOUD

KRAMPE

Компанія Krampe розпочала свою діяльність в 1981 році, в Вестфальском містечку Кесфельд-Летте, спеціалізується на виробництві причіпної транспортної техніки. Основою для перших одноосьових самосвальних бункерів, вироблених на заводі, послужиливантажівки, що вийшли з ладу. На сьогоднішній день компанія Krampe є провідним виробником самосвальних бункерів сільськогосподарського призначення. На даний час в компанії працюють 90 співробітників, в числі яких 11 учнів. Традиційному девізу Krampe "Якість на колесах" відповідає також новий фарбувальний цех. Високотехнологічне виробництво дає Krampe впевненість в найвищій якості випущеної продукції, а також дозволяє контролювати процес виробництва на будь-якому етапі.

www.krampe.de

RABE

Компанія RABE заснована в 1889 р. Є однією з провідних фірм в Німеччині з виготовлення і постачання устаткування для різних систем обробки грунту і сівби. Для поверхневого внесення добрив при основному і передпосівному удобренні грунту, а також при підгодівлі рослин компанія "Цеппелін Україна" представляє причіпні і навісні розкидачі RABE. Рентабельність застосування мінеральних добрив грунтується на правильному розподілі в полях. Фахівці RABE по внесенню добрив розробили унікальну технологію розкидання і розподілу різного типу добрив, існуючих на ринку.

www.rabe-gb.de

CAPELLO

Компанія Capello проектує і випускає обладнання для збирання зернових культур вже майже півстоліття, є одним з лідерів галузі в Європі. Постійні аналіз проектів і регулярне оновлення засобів виробництва призводять до все більш сучасних технічних рішень, які можуть дійсно полегшити роботу і зробити її більш продуктивною. Всі виробничі етапи здійснюються на підприємстві в Кунео - це близько 57 000 кв. метрів виробничих площ, офісних і складських приміщень, де близько 50 робочих зайняті випуском продукції із суворим контролем якості - кукурудзозбиральних жаток Quasar і жаток суцільного зрізу для збирання соняшника Helianthus. Сьогодні компанія Capello випускає повну серію кукурудзозбиральних жаток і експортує їх по всьому світу.

www.capelloworld.com