0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

Фінансування

Сельскохозяйственная спецтехника CHALLENGER, FENDT, BOURGAULT, GREGOIRE BESSON, CLAAS. Условия финансирования.

ОТП Лізинг

ОТП Лізинг - частина сильної європейської фінансової групи OTP Group. ОТП Лізинг - це індивідуальний підхід до Вашого бізнесу, гнучкість у прийнятті рішень, привабливі умови фінансування, ефективне обслуговування, прозорі ділові відносини. ОТП Лізинг відстоює концепцію «взаємної вигоди і взаємного виграшу».

www.otpleasing.com.ua

Завантажити (pdf, 3.74 Mb)Завантажити

Райффайзен Банк Аваль

ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» - зареєстровано 27 березня 1992 року, широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг надаються більш ніж 2,8 млн. клієнтів Райффайзен Банку Аваль через загальнонаціональну мережу, до якої станом на кінець вересня 2015 року входили 617 відділень по всій Україні. Райффайзен Банк Аваль залишається лідером за якістю обслуговування в українському банківському секторі. Згідно з оцінкою компанії GfK-Україна, яка спеціалізується на дослідженні ринків, репутація Райффайзен Банку Аваль перевищує середньоринкову.

www.aval.ua

Завантажити (pdf, 286.72 Kb)Завантажити

САТ FINANCE

Caterpillar Financial Services Corporation - це фінансовий підрозділ компанії Сaterpillar inc., Найбільшого в світі виробника будівельної та гірничодобувної техніки, газотурбінних і дизельних двигунів, промислових газових турбін. Caterpillar Financial надає фінансові та лізингові послуги для всього асортименту сільськогосподарської техніки і агрегатів, яку реалізує Цеппелін Україна. Звертаючись до послуг Caterpillar Financial, ви можете розраховувати на ефективну взаємодію зі своїм персональним менеджером, гнучкий підхід до забезпечення, тривалі строки фінансування (до п'яти років), конкурентоспроможні процентні ставки, які при укладанні контракту фіксуються на весь його строк.

www.refinance.cat.com