0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

Технології точного землеробстваТехнології точного землеробства

Стрімкий розвиток інформаційних технологій не пройов повз агропромислового комплексу. Сьогодні активно розвиваються технології точного землеробства. Метою їх впровадження є отримання максимально можливих врожаїв при мінімальній витраті добрив і дотриманні екологічного балансу в природі. Застосування технології точного землеробства дозволяють координувати внесення добрив та подальшу обробку грунту з урахуванням її стану на тій чи іншій ділянці поля. Крім того, системи віддаленого моніторингу та автоматичного водіння дають можливість за допомогою вбудованих датчиків відстежувати пересування машин, що дає додаткові переваги організаціям які користуються послугами сервісу сільгосптехніки.

На сьогоднішній день найбільш затребуваними засобами забезпечення новітніх аграрних технологій є система автоматичного водіння Auto-Guide™ 3000, телеметрическая система управління парком сільгосптехніки AGCOMMAND і сервіси OmniSTAR. Саме ці системи і сервіси є основними складовими технологій точного землеробства. Розробки інших компаній сьогодні не можуть скласти їм гідну конкуренцію.

Компанія «Цеппелін Україна» – надійний провідник у майбутнє


Скористатися послугами з установки систем автоматичного водіння, управління парком техніки та підключитися до послуг сервісу OmniSTAR, вам допоможуть фахівці компанії «Цеппелін Україна». У нас ви можете придбати ці системи за дуже привабливими цінами. Наявність розгалуженої мережі сервісних центрів дозволяє провести установку і налаштування обладнання в будь-якому регіоні. Розташування сервісних баз з урахуванням можливості максимально швидкого прибуття до місця ремонту сільгосптехніки дає можливість оперативно реагувати на найменші збої в роботі електроніки.

Системи автоматичного водіння Auto-Guide™ 3000

Новітня система автоматичного водіння призначена для забезпечення фермерів найбільш високим рівнем функціональності. Ця система дає можливість підвищити точність роботи сільськогосподарської техніки до метра. Модернізація системи здатна підвищити точність до декількох сантиметрів. Із застосуванням цієї системи ви можете відчутно підвищити врожайність ваших полів.

Системи віддаленого мониторингу

Застосування системи AGCOMMAND дозволяє власникам невеликих фермерських господарств ретельно відслідковувати обробку полів, контролювати витрати на пальне та запчастини для сільгосптехніки. Агропромислові комплекси за допомогою системи віддаленого моніторингу можуть більш ефективно відстежувати роботу парку сільськогосподарської техніки, отримувати необхідні відомості про відпрацьовані мотогодинах, що грає важливу роль у визначенні інтервалів технічного обслуговування. 

Послуги OmniSTAR


На сьогоднішній день компанія OmniSTAR є безумовним лідером у сфері послуг високоточного DGPS сервісу. Компанія забезпечує можливість максимально точного внесення добрив і засобів захисту рослин на полях. Крім того, застосування послуг OmniSTAR дає можливість сільськогосподарській техніці працювати в будь-який час доби, навіть при самих несприятливих погодних умовах. 

Кожен клієнт компанії «Цеппелін Україна» може бути впевнений у належному обслуговуванні реалізованої апаратури, як в гарантійний, так і в післягарантійний період. Послуги із забезпечення технології точного землеробства надаються на належному рівні. Наші фахівці готові прийти на допомогу в будь-який час доби, сім днів на тиждень.

Постачання і установка на сільгосптехніку системи автоматичного водіння можлива як в базовій (Basic), так і в більш модернізованій (Advanced) версії. Підключення до послуг OmniSTAR також передбачає кілька варіантів, які відрізняються рівнем точності поправок сигналів GPS.