0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

Трактори

Трактори

Трактори являють собою сільськогосподарську техніку, оснащену, залежно від вирішуваних завдань, колесами або гусеницями. Трактор використовується там, де є необхідність застосування сили тяги. Трактори можна класифікувати не тільки на колісні та гусеничні. Також виділяють в окремі категорії міні-трактори, трактори для лісового господарства, для виноградарства й садівництва. Зрозуміло, високі швидкості - це не те, що цікавить власника трактора. Потрібна не швидкість, потрібна силова тяга. Максимальної тягової силою володіють, поза всяких сумнівів, трактори гусеничні. Саме ця категорія може бути без перебільшення названа незамінною, коли мова йде про роботи, що проводяться на пухких грунтах, де будь-яка колісна техніка просто застрягне, забуксує. Колісні трактори - оптимальне рішення для робіт, що проводяться там, де є дороги з твердим покриттям.
Дійсно хороший трактор, призначений для сільськогосподарських робіт, повинен відповідати ряду вимог і критеріїв.
  • Він має бути потужним.
  • Трактор повинен забезпечувати можливість швидко змінити навісне обладнання, щоб переключитися з одного виду робіт на інший.
  • Трактор має швидко і просто обслуговуватися і лагодитися в найскладніших, польових умовах. Чим простіше техніка в обслуговуванні, тим краще.
  • Крім того, ознака гарного трактора - можливість адаптації з іншими видами техніки, з різноманітним устаткуванням, вживаним при проведенні сільськогосподарських робіт.
На відміну від трактора гусеничного, який, як правило, не розгониться до швидкості понад 15 кілометрів на годину, колісні трактори можуть розвивати набагато більшу швидкість - від 40 до 60 кілометрів на годину. Природно, при виконанні деяких видів робіт така висока швидкість - серйозна перевага. Ще один важливий момент - гусеничні трактори взагалі не призначені для руху по асфальтованих дорогах, вони можуть серйозно пошкодити покриття. По дорогах з асфальтовим покриттям без проблем пересуваються колісні моделі тракторів. А гусеничні, за рахунок великої площі зчеплення з поверхнею, долають будь-яке бездоріжжя і відмінно «йдуть» по будь-якому грунту. Величезна площа зчеплення з ґрунтом також дозволяє гусеничного трактора пересуватися, не шкодячи цієї самої грунту, не ущільнюючи її.
Сьогодні на тих видах робіт, на яких раніше використовувалися виключно гусеничні трактори, можна використовувати з великим успіхом колісні моделі. Виробники пристосовують колісні трактори для таких видів робіт. Причина криється в тому, що ремонт гусениць - процес більш складний, тривалий і витратний, ніж ремонт колісних тракторів. Але при виборі конкретної моделі техніки потрібно враховувати цілий комплекс факторів. Керуватися тільки своїм особистими побажаннями не вийде. Важливо врахувати грунтово-кліматичні умови, особливості всіх робіт, для яких ви підбираєте трактор, і багато інших важливих нюансів.

Необхідно купити трактор? Зверніться до нас!

Якщо вас цікавлять трактори, як колісні, так і гусеничні, якщо ви хочете придбати сільськогосподарську техніку найвищої якості, з широким спектром виконуваних робіт, економічну і довговічну, що створює максимально комфортні умови для оператора і відрізняється високим рівнем продуктивності, ми готові запропонувати вам кращі варіанти.

Наша спеціалізація - продаж тракторів. Ми також пропонуємо своїм клієнтам обслуговування тракторів, сервіс тракторів. Всі трактори, які ви можете у нас придбати, прості в експлуатації й обслуговуванні, максимально підготовлені до експлуатації. Продукція брендів, відмінно зарекомендувала себе, трактори успішно, без найменших нарікань працюють в різних умовах, у різних частинах земної кулі. Хочете купити трактори? Ми допоможемо!

Світовий ринок тракторів - це один з ринків, що розвиваються найбільш динамічно! І ми пропонуємо вам продукцію лідерів ринку, що характеризується інноваційністю, використанням найсучасніших силових агрегатів найвищої потужності, найвищим технічним рівнем.

Колісні трактори FENDT

FENDT - ще один бренд найбільшої корпорації AGCO, що спеціалізується на виробництві тракторів, комбайнів, збиральних машин, техніки для посіву та розкидання сільськогосподарських добрив, для обробки грунту. Корпорація AGCO інвестувала в перспективні та вельми затребувані трактори FENDT мільйони євро. На сьогоднішній день FENDT пропонує найширший асортимент техніки не тільки для сільського господарства, але також і для комунальних служб. Щорічно з конвеєра цього виробника сходить близько вісімнадцяти тисяч машин. Майже сотня тракторів щодня, і для кожного з них знайдеться робота. Колісні трактори Fendt пропонує споживачам понад 3 тисячі незалежних дилерів по, понад півтори сотні торгових точок у всіх куточках земної кулі.

У Фендт діє продумана система управління якістю. Працює зовнішня система аудиту, крім того, компанія відстежує роботу своїх тракторів, реагує на всі зауваження з боку споживачів. Компанія прагнути завжди бути впевненою на сто відсотків у дотриманні найвищих стандартів якості. Задоволеність кожного клієнта поряд з найвищою якістю є головним пріоритетом компанії.

Всі гусеничні трактори і колісні трактори, будь-яка сільськогосподарська техніка від корпорації AGCO - це сільгосптехніка найвищої якості, високопродуктивна і зручна.

Трактори VALTRA


Місія компанії Valtra - проектування тракторів і надання послуг, які полегшують вашу повсякденну роботу. Трактори Valtra створені з урахуванням індивідуальних запитів клієнта на власному заводі Valtra в Суолахті в самому серці Фінляндії. Компанія Valtra забезпечує поставку інструментів і допомагає розвивати ваш бізнес в потрібному напрямку за вашим бажанням.

Технології та функції, розроблені компанією Valtra, спрямовані на підвищення комфорту, продуктивності та економічної ефективності тракторів.