0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

Збиральна технікаНайкраща техніка для збору урожаю

У сучасному агропромисловому комплексі України для досягнення кращих показників врожайності пшениці, кукурудзи та інших видів культур використовуються різні види техніки. Зернозбиральний комбайн займає лідируючі позиції серед інших видів сільськогосподарської техніки призначеної для збору врожаю. Їх перевагою є здатність виконувати функції жатки, молотарки і віялки. Іншими словами комбайн здатний давати на виході вже очищені зерна різних сільськогосподарських культур.

Велика кількість моделей зернозбиральних комбайнів представлених сьогодні на ринку дає можливість підібрати відповідну техніку і великим агропромисловим холдингам, і порівняно невеликим фермерським господарствам. На величезних площах не обійтися без потужної сільгосптехніки, для невеликих полів відмінно підійде техніка для збору врожаю потужністю не більше 200 к.с.

При виборі зернозбирального комбайна, крім його потужності необхідно також враховувати тип молотильного апарату, обсяг зернового бункера і систему сепарації. Сучасні зернозбиральні комбайни мають три типи молотильного апарату: більний, штіфтовий і аксіально-роторний. Основна їх відмінність полягає в кількості зерна, яке йде разом з соломою. Найкращі показники у комбайнів з роторною молотаркою.

Явною перевагою за якістю роботи на полях нашої країни має зарубіжна сільськогосподарська техніка. Особливості в системах жатки і молотильних барабанів створюють передумови для кращого вимолачіванія і меншого травмування зерна, навіть на високорослих хлібах. Система контролю якості зерна, дозволяє комбайнеру, не виходячи з кабіни, спостерігати за процесом збору врожаю і вчасно його коригувати.

Практично кожен комбайн оснащений потужними освітлювальними прожекторами, що дає можливість працювати навіть у темний час доби. Жатки провідних зарубіжних виробників комбайнів мають можливість поперечного відхилення, що дає додаткові переваги в роботі. Клавішні соломотряси імпортних зернозбиральних комбайнів створюють передумови для кращої вибірки зерна з соломи, що сприяє мінімізації втрат врожаю. Крім того, наявність сервісних центрів і пунктів де ви зможете придбати запчастини на сільгосптехніку, максимально убезпечать комбайн від простою під час жнив.

Умови роботи в комбайнах зарубіжних виробників, значно комфортніше, ніж у вітчизняних. Кожен комбайн оснащений кондиціонером, вентиляційної установкою, яка очищає надходить всередину кабіни повітря, електронним склоочисником і навіть термосом для питної води. Ці та інші переваги даної сільськогосподарської техніки, створюють передумови для більш продуктивної роботи. Значно зменшуються втрати зерна як в результаті не завжди сприятливих погодних умов, так і через втому комбайнера.        

Як вигідно купити зернозбиральний комбайн


Коли ви вже прийняли рішення про покупку зернозбирального комбайна, проаналізували асортимент цієї сільськогосподарської техніки, неминуче постає питання, де найбільш вигідно здійснюється продаж зернозбиральних комбайнів. Покупку сільгосптехніки найкраще здійснювати в тій компанії, яка крім якісної продукції пропонує найбільш широкий спектр послуг, має розвинену систему сервісних та навчальних центрів, можливість індивідуального вирішення фінансових питань з кожним клієнтом.

Всім цим вимогам відповідає компанія «Цеппелін Україна». Саме тому найвигідніше купити зернозбиральний комбайн у нас. Ми розраховуємо на довгострокову співпрацю з нашими клієнтами і прагнемо зробити його максимально комфортним. На території України наша компанія має кілька філій, розвинену мережу пунктів торгівлі запасними частинами і сервісних центрів. Ми прагнемо до збільшення ефективності бізнесу наших партнерів, тому пропонуємо тільки якісну сільгосптехніку провідних виробників світу.

Зернозбиральні комбайни Massey Ferguson


Компанія «Massey Ferguson» є одним з найбільш досвідчених виробників зернозбиральних комбайнів. З'явилася в середині 30-х років минулого століття, сьогодні вона є безумовним лідером серед виробників найбільш надійною сільгосптехніки. Комбайни марки «Massey Ferguson» рідко виходять з ладу, а в разі поломки ремонт сільгосптехніки можна здійснити навіть своїми силами в польових умовах. По всій території України є пункти, в яких ви без перешкод можете придбати запчастини для зернозбиральних комбайнів цього виробника. Сільгосптехніка компанії «Massey Ferguson» широко використовується агропромисловому комплексі нашої країни.

На всю сільськогосподарську техніку, реалізовану компанією «Цеппелін Україна» дається гарантія. Сервісне обслуговування і ремонт зернозбиральних комбайнів, проводиться як в гарантійний, так і в післягарантійний період протягом його експлуатації. Компанія «Цеппелін Україна» має розгалужену мережу сервісних центрів по всій території країни. Робота сервісних баз в першу чергу орієнтована на максимально оперативне прибуття механіка до місця поломки. Ми маємо штат висококваліфікованих співробітників, готових прийти вам на допомогу 24 години на добу протягом 7-ми днів тижня. Кожен наш фахівець проходить регулярну атестацію сервісними службами заводів виробників, наш сервіс сільгосптехніки відповідає світовим стандартам. 

Продаж зернозбиральних комбайнів здійснюється в стандартній комплектації. При необхідності є можливість оснащення техніки окремими опціями. Це і додаткові жатки, які дозволять вам використовувати комбайн для збирання врожаю різних культур, і автоматизація певних процесів, і підвищення комфорту умов роботи комбайнера. Більш детальну інформацію ви можете отримати, зв'язавшись з нашим відділом продажів сільськогосподарської техніки.