0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

Центр з відновлення компонентів


Світові стандарти відновлення компонентів в Україні: Component Rebuild Center

Компанія Цеппелін Україна завжди пропонує більше, ніж запасні частини і сервіс. Ми пропонуємо комплексні рішення для бізнесу. Ваша довіра до нас зростає, і завдяки цьому ми створюємо нові переваги для Вас.
 
В кінці 2013 року ми запустили в роботу Виробничо-техничнц базу – Центр з відновлення компонентів світового класу. (Component Rebuild Center) 

Мета відкриття унікального сервіс-центру - створення виробничої лінії, що представляє новітнє технологічне обладнання для механообробки, монтажу та тестування. Завдяки цьому, власники техніки Cat® тепер зможуть значно скоротити свої витрати на придбання нових вузлів і агрегатів за рахунок отримання компонентів з відновленим і збільшеним ресурсом.

Як годинниковий механізм, виробничі процеси по стандартам Caterpillar розраховані до хвилин, регламентовані витрати часу і матеріалів, склад супутніх запчастин, обладнання світового класу: Demag, Hoermann, Viessmann і Meibes, Schneider Electric, Karcher, Siemens включаючи унікальний випробувальний стенд Power Test.Докладніше про Центр з відновлення компонентів дивіться на сайті www.zeppelin.uaНа відео представлено процес будівництва Центра з відновлення компонентів:


Докладніше про будівництво Центру дивіться у розділі Історія будівництва