0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

Сервіс

Купуючи сільгосптехніку в компанії «Цеппелін Україна», Ви стаєте не просто власником машини, у Вас з'являється надійний партнер, який здійснює консультативну, сервісну підтримку і забезпечує запасними частинами при будь-якій Вашої потреби.

В сервисний супровід, що пропонує наша компанія, входить:

  • сервисне обслуговування і ремонт техніки в гарантійний та постгарантійний періоди;
  • обслуговування техніки, що проводиться перед поставкою;
  • введення в експлуатацію нових машин;
  • проведення інструктажа з безпечного і правильного використання техніки;

   Чотири сучасних сервісних центри 

відповідають увсім вимогам дилерських стандартів компаній Caterpillar® и AGCO. Ми знаходимося в Києві, Львові, Полтаві, Кропивницькому, Одесі, Харкові, Сумах та Вінниці.

Кожен сервісний центр має повністю обладнану сервісну майстерню і склад запасних частин. Майстерні мають все необхідне для здійснення ремонтів техніки і агрегатів різної складності. Це таке основне обладнання як крани і кран-балки, стенди для прокрутки двигунів револьверного типу, різного типу мийки агрегатів, преси та величезний перелік іншого обладнання та інструментів.

Всі регіональні бази сервісу розташовані так, щоб до мінімуму скоротити час прибуття до місця поломки. Для оперативного ремонту техніки в польових умовах сервісна служба оснащена машинами, укомплектованими усім необхідним інструментом, включаючи сучасні засоби діагностування.

   Диагностуємо і ремонтуємо:

Двигуни Сat®, Deutz, MAN, SISU, AGCO Powerта та ін.
Техніку, її системи, вузли і агрегати таких брендів, як Challenger, FENDT, Massey Ferguson, Gregoire Besson, Berthoud, Bourgault, Caterpillar
Згідно зі стандартами, у майстернях і на складах забезпечується контроль чистоти і забруднення. Щокварталу в кожен центр приїжджає фахівець компанії, який перевіряє чистоту приміщень, стан інструментів і процес здійснення ремонту техніки і агрегатів.

Все дуже ретельно контролюється і жорстко дотримується.

Більше інформації про контроль забруднень і відборі відпрацьованих масел можна знайти тут.

Центр з відновлення компонентів (CRC)


   Ремонт двигунів

Виконуємо капітальний ремонт двигунів Сat® тракторів і зернозбиральних комбайнів, ремонт здійснюється строго в рамках дилерських і технічних стандартів компанії Caterpillar. Одним з основних показників світових стандартів якості виконання цього є наявність повного комплекту діагностичного та спеціального обладнання та інструментів, необхідних для виконання ремонтів двигунів різної складності. Після відновлення двигуна в умовах CRC всі двигуни проходять жорсткий контроль якості. Під час тесту двигуна на стенді здійснюється перевірка всіх основних параметрів. Двигун перевіряють у всіх режимах роботи, в тому числі, з максимальними навантаженнями, тобто на всіх режимах максимально наближених до польових. Потім його укладають в спеціальну упаковку для подальшого транспортування до техніки клієнта. У зв'язку з тим, що двигун був відремонтований за стандартами заводу-виробника, наша компанія надає і підтримує унікальну гарантію 12 місяців з моменту введення двигуна в експлуатацію!
Безкоштовно! Транспортування двигуна! 


  Міжсезонна перевірка (дефектування) техніки


Виконуємо детальний огляд всіх компонентів, які впливають на безперебійну роботу техніки при експлуатації в гарячий період.

2 типи перевірки техніки:
  • візуальний огляд «ТА1» безкоштовно!
  • ретельний огляд «ТА2». У випадку якщо після ретельної перевірки ТА2 кліент купує запчастини для оновлення техніки, роботи по дефектуванню для клієнта виконуються також безкоштовно!

Ми виконуємо дефектування всіх моделей техніки, яку ми поставляємо і обслуговуємо. Це трактори, зернозбиральні комбайни, обприскувачі, всі види сівалок, ґрунтообробні причіпні агрегати. Також ми практикуємо Дефектування самохідної техніки в наших майстернях з подальшим її ремонтом.

Доставка техніки в найближчий сервісний центр для ремонту, за умови, якщо виконується ремонт на суму не менше 600 000 грн. з ПДВ, здійснюється безкоштовно!Діє програма лояльності Zeppelin Club, надаються ддаткові знижки на запчастини і ремонтні роботи.

    Технічне обслуговування


Наші сервісні інженери на регулярній основі готові оперативно виконувати такі роботи, як техничне обслуговування техніки, так і ремонт техніки в польовмх умовах.

3 типи техничного обслуговування техніки в польових умовах:
  • Повний комплекс технічного обслуговування, що включає в себе сервісне обслуговування та запчастини від «Цеппелін Україна ТОВ».У цьому випадку наша компанія здійснює аналіз масла у двигуні для клієнта безкоштовно! Такий відбір масла дозволяє на регулярній основі проактивно відстежувати технічний стан двигуна. Даний аналіз допомагає запобігти серйозні поломки, які можуть коштувати клієнтові дуже великих витрат. Зверніться до наших фахівців для більш детального роз'яснення.
  • Виконання робіт з техничного обслуговування і ремонту з запчастинами клієнта.
  • Самостійне проведення технічного обслуговування техніки з запчастинами від «Цеппелін Україна ТОВ»

   Міжсезонне навчання операторів клієнтів


Проводимо навчання операторів техніки клієнта, як в їх угіддях, так і на території наших навчальних центрів.

Як правило, навчання операторів проводиться в низький сезон, коли немає польових робіт, і техніка проходить перевірку і відновлення.

2 типи навчання. Викладання теоретичних знань з подальшою контрольною перевіркою по закінченню і проведення практичних занять на техніці.

Під час отримання теоретичних і практичних занять, проводиться навчання з експлуатації, технічного обслуговування та налаштування техніки. Всім операторам, які успішно здали тести, надається сертифікат, що підтверджує можливість роботи на відповідних типах техніки. 

У нас з Вами спільна справа - сільське господарство!