Про компанію

1-ша всеукраїнська агропромислова виставка «АгроЕкспо на Кіровоградщині»

agroexpo_002.png

У період з 03 по 05 жовтня 2013 року в м. Кіровоград відбулася агропромислова виставка «АгроЕкспо 2013». Компанія Цеппелін Україна прийняла учать в заході, продемонструвавши широкий асортимент сільськогосподарської техніки та агрегатів. На виставці були представлені: колісні трактори CHALLENGER ТА FENDT, причіпний обприскувач BERTHOUD. А також агрегати для проведення посівних робіт та обробітку ґрунту: сівалка Challenger CH8108, плуг SP9 Gregoire Besson.

agroexpo_001.png

Відвідувачі могли поспілкуватися з торговими представниками про сільськогосподарській техніці, ознайомитися з асортиментом запчастин, з переліком послуг по сервісному обслуговуванню, які надає наша компанія. Оцінити переваги наших програм фінансування.

Масштабність виставки і значна кількість почесних гостей, які взяли участь у церемонії офіційного відкриття, підтверджують значимість події для України та світової спільноти. Так, Презент України Віктор Янукович та міністр АПК України Микола Присяжнюк урочисто відкрили захід «Україна відіграє значну роль у світовій економіці, зокрема у галузі сільського господарства. Вагомий внесок у це забезпечують і аграрії Кіровоградщини», - підкреслив Віктор Янукович, звертаючись до учасників та гостей виставки.»
 

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше

11.01.2021

Огляд переваг тракторів Valtra T-серії.
дізнатись більше
перейти до всіх новин