Про компанію

1-ша всеукраїнська агропромислова виставка «АгроЕкспо на Кіровоградщині»

agroexpo_002.png

У період з 03 по 05 жовтня 2013 року в м. Кіровоград відбулася агропромислова виставка «АгроЕкспо 2013». Компанія Цеппелін Україна прийняла учать в заході, продемонструвавши широкий асортимент сільськогосподарської техніки та агрегатів. На виставці були представлені: колісні трактори CHALLENGER ТА FENDT, причіпний обприскувач BERTHOUD. А також агрегати для проведення посівних робіт та обробітку ґрунту: сівалка Challenger CH8108, плуг SP9 Gregoire Besson.

agroexpo_001.png

Відвідувачі могли поспілкуватися з торговими представниками про сільськогосподарській техніці, ознайомитися з асортиментом запчастин, з переліком послуг по сервісному обслуговуванню, які надає наша компанія. Оцінити переваги наших програм фінансування.

Масштабність виставки і значна кількість почесних гостей, які взяли участь у церемонії офіційного відкриття, підтверджують значимість події для України та світової спільноти. Так, Презент України Віктор Янукович та міністр АПК України Микола Присяжнюк урочисто відкрили захід «Україна відіграє значну роль у світовій економіці, зокрема у галузі сільського господарства. Вагомий внесок у це забезпечують і аграрії Кіровоградщини», - підкреслив Віктор Янукович, звертаючись до учасників та гостей виставки.»
 

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин