Запчастини

Запчастини AGCO

Запчасти AGCO
Мастила AGCO

Цеппелін Україна пропонує широкий вибір оригінальних мастильних матеріалів AGCO Parts. Дана серія розроблена спеціально для сільськогосподарських машин і причіпного обладнання, що випускаються під брендами Fendt, Valtra та інші.

Продуктова лінійка включає в себе різні види масел, кожне з яких виконує свою функцію. Так, моторні мастила гарантують захист двигуна, що працює при підвищених температурах, трансмісійні - володіючи антиокислювальними і протизносними властивостями, підтримують роботу механізмів трансмісії, а гідравлічні рідини забезпечують безвідмовну роботу мобільної техніки і запобігають утворенню відкладень.

AGCO Oils

Високоякісні масла AGCO Parts враховують особливості конструкції тієї чи іншої моделі техніки AGCO, режим її експлуатації, агротехнічні завдання і область застосування. Крім того, дана продуктова серія забезпечує зниження споживання пального, а також витрати на обслуговування машин і устаткування в цілому.

При цьому витрати на мастильні матеріали зазвичай не перевищують 5% від загальної вартості володіння технікою. Тому економія, а також використання неоригінальних аналогів недоцільні.

Оригінальні масла AGCO Parts володіють істотним запасом експлуатаційних властивостей, необхідних для ефективного вирішення завдань сільськогосподарської техніки. Унікальний набір характеристик оригінальних мастильних матеріалів дозволяє пом'якшити вплив на навколишнє середовище, що збільшує термін служби техніки і сприяє досягненню максимальної продуктивності.

Фільтри AGCO
Обкладинка відео на тему «Повітряні фільтри AGCO Parts»
Запчастини для техніки AGCO

AGCO Parts забезпечує всесвітню підтримку запчастин для брендів техніки AGCO: Massey Ferguson, Fendt, Valtra і Challenger.

Оригінальні запасні частини та приладдя AGCO були розроблені, випробувані і спроектовані тими ж людьми, що й оригінальне обладнання.

AGCO Parts

Запчастини AGCO виробляються спеціально для брендів AGCO. Ми забезпечуємо надійність, на яку можна покластися, і очікувану продуктивність. Коли ви бачите голограму AGCO Parts, ви розумієте, що це оригінальна частина обладнання, яка максимізує продуктивність і час безвідмовної роботи, а також забезпечить безперебійну роботу вашого обладнання.

AGCO Parts
  • Широкий асортимент аксесуарів, спеціально розроблених для доповнення Вашого обладнання і підвищення продуктивності
  • Підтримка оптимальної продуктивності і цілісності машини
  • Неперевершена якість, яка забезпечує найвищу надійність в будь-яких умовах експлуатації
3,5 млн.

Номери деталей

$650 млн.

Роздрібна вартість запасів

10 млн.

Річні вихідні замовлення по світу

10 000

Різні точки доставки

Чому потрібно купувати оригінальні запасні частини?

Головна відмінність між оригінальними запчастинами та аналогами сторонніх виробників полягає в підході до виробництва. Корпорація AGCO величезну увагу приділяє правильному функціонуванню та тривалому терміну експлуатації деталі.

Запчастини AGCO
Запчастини AGCO

Сама конструкція оригінальних запчастин, технології їх виготовлення і матеріали часто є унікальними для кожної моделі техніки. Це пов'язано з тим, що в останні роки потужність і продуктивність техніки значно збільшилася, разом з цим зросли і вимоги до надійності запчастин. Виготовлення ж неоригінальних деталей ведеться за застарілими технологіями, які використовувалися 10 і більше років тому. При всьому бажанні їх виробник не зможе запропонувати вам необхідний рівень надійності і безпеки.

Оригінальні запчастини, вироблені на заводах корпорації AGCO, відповідають найвищим стандартам якості. Це досягається за рахунок застосування дорогих матеріалів і новітніх розробок провідних інженерів компанії. І більш висока вартість повністю компенсується довговічністю і надійністю роботи.

Відвідайте платформу онлайн-продажу запчастин shop.zeppelin.ua

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати с\г техніку і необхідні комплектуючі.

Залиште заявку на сайті, і ми Вам зателефонуємо для надання консультації.

service-picture