Сервіс і технології

ТЕХНОЛОГІЇ ТОЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА

Стрімкий розвиток інформаційних технологій не пройов повз агропромислового комплексу. Сьогодні активно розвиваються технології точного землеробства. Метою їх впровадження є отримання максимально можливих врожаїв при мінімальній витраті добрив і дотриманні екологічного балансу в природі. Застосування технології точного землеробства дозволяють координувати внесення добрив та подальшу обробку грунту з урахуванням її стану на тій чи іншій ділянці поля. Крім того, системи віддаленого моніторингу та автоматичного водіння дають можливість за допомогою вбудованих датчиків відстежувати пересування машин, що дає додаткові переваги організаціям які користуються послугами сервісу сільгосптехніки.

На сьогоднішній день найбільш затребуваними засобами забезпечення новітніх аграрних технологій є системи Valtra Connect та Fendt Connect. Саме ці системи і сервіси є основними складовими технологій точного землеробства. Розробки інших компаній сьогодні не можуть скласти їм гідну конкуренцію.

Скористатися послугами з установки систем Valtra Connect або Fendt Connect, вам допоможуть фахівці компанії «Цеппелін Україна». Наявність розгалуженої мережі сервісних центрів дозволяє провести установку і налаштування обладнання в будь-якому регіоні. Розташування сервісних баз з урахуванням можливості максимально швидкого прибуття до місця ремонту сільгосптехніки дає можливість оперативно реагувати на найменші збої в роботі електроніки.

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати с\г техніку і необхідні комплектуючі.

Залиште заявку на сайті, і ми Вам зателефонуємо для надання консультації.

Я підтверджую, що я ознайомлений і згоден з політикою конфіденційності та умовами обробки моїх персональних даних

service-picture

Відвідайте платформу онлайн-продажу запчастин shop.zeppelin.ua