Про компанію

Відеосюжети та відгуки

ПСП ім. Щорса

Головний інженер ПСП ім. Щорса

SEM 656D за вантажопідйомністю, потужністю та висотою стріли дуже влаштовує. Стріла справляється зі своєю роботою. Наприклад, після прибирання зерно зберігається в ангарах - соняшник, пшениця, ячмінь. Приїжджають забирають самовивозом зерно, інша техніка не достає, не хватає стріли висипати у зерновози. Дана модель з цією роботою справляється на відмінно.

ТОВ Прометей 2012

Оператор навантажувача ТОВ Прометей 2012

SEM 636D простий в обслуговувані та керуванні. Легко працює джойстик. Плавний хід. Гідравліка працює м'яко. Сезон ми уже відпрацювали на ньому. Кондиціонер - літом не спекотно. Для нас така техніка перша. Обсяг робіт виконуються значно більший, чим ми виконували раніше. Ми економимо свій час.

ТОВ "Деметра Агро-Груп"

Директор ТОВ "Деметра Агро-Груп"

Починали ми свій шлях у 2017 році з тракторів МТЗ, потім вирішили перейти на імпортні, більш сучасні трактори. Вивчивши цінову політику, можливості, зручність у використанні, сервіс, обрали трактори Valtra. Вони розроблялися для важких фінських умов, тому для наших полів вони саме те, що потрібно.

Ми взяли дві машини Valtra А95 по партнерській програмі Цеппелін Україна. Механізатори дуже швидко їх вивчили, трактори економічні та продуктивні, мало тракторів так успішно працюють з важкими п'ятитонними сівалками.

ПП "Агроекологія"

Генеральний директор ПП "Агроекологія"

Трактор Valtra A95 з'явився у нас близько чотирьох місяців назад і на даний момент напрацював уже більше 1000 мотогодин. Що можу сказати по напрацюванню - нарікань жодних. Все, що робили - це планове технічне обслуговування.

ФГ ”Агросвіт”

Представник ФГ ”Агросвіт”

Трактори Fendt та комбайн Fendt Ideal - це дійсно ідеальна техніка для українського аграрія. Комфорт для оператора та зручне обслуговування, я витрачаю лише 10-15 хвилин, щоб змастити та оглянути необхідні вузли. Є бажання придбати ще два трактори Fendt

1
3