Про компанію

Відеосюжети та відгуки

ТОВ "Деметра Агро-Груп"

Директор ТОВ "Деметра Агро-Груп"

Починали ми свій шлях у 2017 році з тракторів МТЗ, потім вирішили перейти на імпортні, більш сучасні трактори. Вивчивши цінову політику, можливості, зручність у використанні, сервіс, обрали трактори Valtra. Вони розроблялися для важких фінських умов, тому для наших полів вони саме те, що потрібно.

Ми взяли дві машини Valtra А95 по партнерській програмі Цеппелін Україна. Механізатори дуже швидко їх вивчили, трактори економічні та продуктивні, мало тракторів так успішно працюють з важкими п'ятитонними сівалками.

ПП "Агроекологія"

Генеральний директор ПП "Агроекологія"

Трактор Valtra A95 з'явився у нас близько чотирьох місяців назад і на даний момент напрацював уже більше 1000 мотогодин. Що можу сказати по напрацюванню - нарікань жодних. Все, що робили - це планове технічне обслуговування.

ФГ ”Агросвіт”

Представник ФГ ”Агросвіт”

Трактори Fendt та комбайн Fendt Ideal - це дійсно ідеальна техніка для українського аграрія. Комфорт для оператора та зручне обслуговування, я витрачаю лише 10-15 хвилин, щоб змастити та оглянути необхідні вузли. Є бажання придбати ще два трактори Fendt

ПП ”Агроекологія”

Заступник директора по виробництву ПП ”Агроекологія”

Чотири роки ми вже працюємо з технікою SEM. Розпочали під час заготівлі сінажу, був демо-показ техніки, ми придбали фронтальний навантажувач SEM 650B і почали працювати. Ще одна машина у нас працює 2 роки, а цього року придбали фронтальний навантажувач SEM 616В.

Напрацювання на навантажувачі SEM 650B приблизно 4000 годин, тому можу сказати, що техніка надійна. Великих поломок у нас не було, нарікань на сервісну службу також немає. SEM - незамінна техніка під час кормозаготівлі та на інших cільськогосподарських навантажувальних роботах.

Агрохолдинг "Агро ЛВ Лімітед"

Менеджер агрохолдингу "Агро ЛВ Лімітед"

У нас більше півсотні тракторів. Більшість виробництва корпорації AGCO. Для мене це дуже вдалий вибір, бо концепція управління у тракторів різної потужності від Fendt зрозуміла та інтуїтивна. І не потрібно перенавчати водія. Трактори Fendt мають низьку витрату палива, що дуже важливо в розрахунку вартості володіння.Також бачу, що якість нової моделі трактора на тому ж високому рівні, як завжди у Fendt. І ми не маємо серйозних поломок

1
3