Про компанію

Відгуки клієнтів

IMK

Технічний директор компанії ІМК

Обприскувач Agrifac вартий кожної своєї гривні! Багато цікавих новинок, яких немає у конкурентів, зокрема регулювання розміру краплі, що дозволяє нівелювати несприятливі погодні умови. Опція селективного обприскування Green on Brown дозволяє знищувати тільки бур'яни і допомагає заощаджувати. Вірю, що машина буде мати успіх, особливо у невеликих фермерських господарствах - більш технологічних!

ПП Західний Буг

Оператор ПП "Західний Буг"

Ми з SEM уже 4 000 мотогодин разом, 2 роки, день у день. В морози, дощ та спеку. Вантажили будматеріали, силос, органічні добрива. 200 тон за годину навантажили в причепи без проблем. Великий ковш, чудова оглядовість, потужні фари. Надійний двигун та гідравліка.

ФГ Удай Агро

Директор господарства «Удай Агро»

Fendt 936 був куплений в осени 2015 року. На сьогоднішній день 4000 мотогодин. По поломкам - поки що жодної не було. Відпрацював він в нас в різних роботах в оранці, культивації, дискування. Проявив себе економічно, надійна машина, комфортна кабіна, механізатори це підтвердять. І в порівнянні з іншою технікою, коли ми купували у цьому році ідентичний Fendt, то як встало питання - «Може якусь іншу машину?» - сказали тільки Fendt, тільки Цеппелін.

ФГ Чугуївський Агротехсервіс

Замісник директора, ФГ «Чугуївський Агротехсервіс»

При виборі трактора – надійність, щоб наші вимоги задовільняв. Щоб виконував заплановану на нього роботу. При виборі техніки спирались на надійність виробника, відгуки по господарствам на моделі тракторів, які розглядали. Зауважень по роботі з компанією Цеппелін та технікою Fendt немає. Пропрацювали уже 2 роки, 2 сезони.

ФГ Адапт

Власник ФГ «АДАПТ»

Маємо два Fendt, один - 722, а інший - 936. Дуже задоволені, зручні у використанні, дуже технологічні. 722-й у нас три роки, 936-й – чотири. Кожен трактор цікавий по-своєму. «Сімка» більш тихіша, маленька, вертка. 936-й потужніший, комфортніший в польових роботах за рахунок переднього незалежного моста.

1
5