Сервіс і технології

СВІТОВІ СТАНДАРТИ ВІДНОВЛЕННЯ КОМПОНЕНТІВ В УКРАЇНІ: COMPONENT REBUILD CENTER

Компанія Цеппелін Україна завжди пропонує більше, ніж запасні частини і сервіс. Ми пропонуємо комплексні рішення для бізнесу. Ваша довіра до нас зростає, завдяки чому ми створюємо нові переваги для Вас.

В кінці 2013 року ми запустили в роботу Виробничо-технічну базу - Центр з відновлення компонентів світового класу. (Component Rebuild Center)
Виробничо-технічна база «Цеппелін Україна» – унікальний об'єкт в Україні

Мета відкриття унікального сервіс-центру - створення виробничої лінії, яка представляє новітнє технологічне обладнання для механічної обробки, монтажу й тестування. Завдяки цьому, власники техніки Cat® тепер зможуть значно скоротити свої витрати на придбання нових вузлів і агрегатів за рахунок отримання компонентів з відновленим і збільшеним ресурсом.

Як годинниковий механізм, виробничі процеси за стандартами Caterpillar розраховані до хвилин, регламентовані витрати часу і матеріалів, склад супутніх запчастин, обладнання світового класу: Demag, Hoermann, Viessmann і Meibes, Schneider Electric, Karcher, Siemens включаючи унікальний випробувальний стенд Power Test.

Виробничо технічна база - це унікальний в Україні центр з відновлення й ремонту компонентів Cat, побудований спеціально для обслуговування гірничої техніки Cat®, яка працює на Єристовському гірничо-збагачувальному комбінаті компанії Ferrexpo AG

Центр з відновлення компонентів
 • 9000 м²

  Загальна площа

 • 2500 м²

  Майстерні та офіс

 • 750 м²

  Площа складу

 • 550 м²

  Площа холодного складу

Центр з відновлення компонентів – Слайд 1
Центр з відновлення компонентів – Слайд 2

«Основа» Виробничо-технічної бази - це стенд для випробування двигунів (Engine Test Stand) з повною системою охолодження. В основу роботи стенду випробування двигунів покладена динамометрична система, що дозволяє безпечно створювати контрольоване навантаження на двигун. Тестування навантаження двигуна - це єдиний метод перевірки можливостей двигуна.

При використанні динамометричної системи двигун може вправно працювати в рамках всього діапазону потужності без необхідності введення його в експлуатацію. Недоліки збірки може бути виявлено ще до того, як двигун встановлений на шасі, й фактична оцінка робочого стану двигуна може бути проведена заздалегідь. Динамометр є фінальним кроком оцінки якості перед встановленням двигуна.

 • Випробування проводяться згідно з промисловим регламентом для того, щоб відновлені двигуни працювали відповідно до специфікації CAT.
 • Онлайн-підрахунок часток проводить оцінку чистоти моторного масла під час тесту відповідно до стандарту ISO 18/15. Аномальні сплески кількості частинок під час тестування буде відображено, що дозволить вжити превентивних заходів перед встановленням двигуна в машину.
Контроль чистоти

Контроль чистоти - візитна картка виробничих процесів світового класу. Так, всі компоненти, що надходять в центр, починають рух по центру відновлення з камери попереднього миття за допомогою професійного обладнання Kärcher

01 08
Контроль чистоти
Крани Demag

Крани Demag вантажопідйомністю від 2 до 12,5 тон забезпечують відповідний рівень безпеки та безперебійності робіт.

02 08
Крани Demag
Стенди Cat®

Робота з двигунами вимагає відповідного рівня надійності та зручності стендів. Це завдання на належному рівні виконують стенди Cat® з гідравлічною системою регулювання.

03 08
Стенди Cat®
Чистота деталей

Чистоту деталей за допомогою сертифікованої рідини забезпечує миючий комплекс BvL, а також миючий комплекс Cat® з системою фільтрації частинок до 3 мікрон.

04 08
Чистота деталей
Робоче місце

Робоче місце сучасного механіка - це в першу чергу комп'ютер. Він забезпечує візуалізацію детального регламенту ремонту аж до зусилля необхідного для затягування кріплення, і дозволяє контролювати й аналізувати продуктивність робочих процесів.

05 08
Робоче місце сучасного механіка
Відеоскоп

Поруч з іншим спеціальним обладнанням у вигляді верстатів, пресів чи морозильної камери спеціальні інструменти включають відеоскоп для огляду внутрішнього простору вузлів, що дозволяє скоротити час візуальної діагностики.

06 08
Відеоскоп
Система фільтрації

Система фільтрації CAR(R) Bulk Fuel Filtration System наповнює готовий для тестування двигун пальним, очищеним до стандарту ISO16/13.

07 08
Система фільтрації
Склад запчастин

Склад запчастин, що працює за сертифікацією Caterpillar, дозволяє контролювати наявність та кількість запчастин, забезпечено взаємозв'язок з іншими складами України та світу для автоматичного поповнення.

08 08
Склад запчастин

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ЦЕНТРУ З ВІДНОВЛЕННЯ КОМПОНЕНТІВ

2012

У жовтні 2012 року Компанія «Цеппелін Україна» організувала урочистий захід з нагоди символічного «закладання першого каменю» Виробничо-технічної бази «Цеппелін» з ремонту та обслуговування великих вузлів і агрегатів Cat (CRC - Component Rebuild Center). Будівництво бази заплановано на другу половину листопада 2012р.

2013

Впевненим темпом проходить будівництво Центру з відновлення компонентів
У листопаді 2013 року Компанія Цеппелін Україна завершила будівництво Виробничо-технічної бази «Цеппелін» з ремонту та обслуговування великих вузлів і агрегатів Cat на Єристовському гірничо-збагачувальному комбінаті міста Комсомольськ, Полтавської області. (CRC - Component Rebuild Center).

Відбулося відкриття виробничо-технічної бази «Цеппелін»

Відвідайте платформу онлайн-продажу запчастин shop.zeppelin.ua

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати с\г техніку і необхідні комплектуючі.

Залиште заявку на сайті, і ми Вам зателефонуємо для надання консультації.

Центр з відновалення компонентів