Сервіс і технології

«Цеппелін Україна» Ваш надійний партнер, який здійснює консультативну та сервісну підтримку. Ми забезпечимо Вас запасними частинами, а також виконаємо повну діагностику або ремонт двигунів комбайнів чи тракторів!

Замовити сервіс

До сервісного супроводу, що пропонує наша компанія, входить:

Сервісне обслуговування і ремонт техніки
в гарантійний та постгарантійний періоди

Введення в експлуатацію
нових машин

Обслуговування техніки, що проводиться
перед поставкою

Проведення інструктажа з безпечного
і правильного використання техніки

Одинадцять сучасних сервісних центрів

Ми знаходимося в Києві, Львові, Полтаві, Кропивницькому, Одесі, Харкові, Сумах, Вінниці, Дніпрі, Тернополі та Жашкові.

Кожен сервісний центр має повністю обладнану сервісну майстерню і склад запасних частин. Майстерні мають все необхідне для здійснення ремонтів техніки і агрегатів різної складності.

Всі регіональні бази сервісу розташовані так, щоб до мінімуму скоротити час прибуття до місця поломки. Для оперативного ремонту техніки в польових умовах сервісна служба оснащена автомашинами, укомплектованими всім необхідним інструментом, включаючи сучасні засоби діагностування.

Цент по відновленню компонентів
Діагностуємо і ремонтуємо:

Двигуни Сat®, Deutz, MAN, SISU, AGCO Powerта та ін.
Техніку, її системи, вузли і агрегати таких брендів, як Challenger, FENDT, Massey Ferguson, Gregoire Besson, Berthoud, Bourgault, Caterpillar.

Згідно зі стандартами, у майстернях і на складах забезпечується контроль чистоти і забруднення. Щокварталу в кожен центр приїжджає фахівець компанії, який перевіряє чистоту приміщень, стан інструментів і процес здійснення ремонту техніки і агрегатів.

Все дуже ретельно контролюється і жорстко дотримується.

Діагностика
Ремонт двигунів

Виконуємо капітальний ремонт двигунів Сat® тракторів і зернозбиральних комбайнів, ремонт здійснюється строго в рамках дилерських і технічних стандартів компанії Caterpillar.

Одним з основних показників світових стандартів якості виконання цього є наявність повного комплекту діагностичного та спеціального обладнання та інструментів, необхідних для виконання ремонтів двигунів різної складності. Після відновлення двигуна в умовах CRC всі двигуни проходять жорсткий контроль якості.

Під час тесту двигуна на стенді здійснюється перевірка всіх основних параметрів. Двигун перевіряють у всіх режимах роботи, в тому числі, з максимальними навантаженнями, тобто на всіх режимах максимально наближених до реальних. Потім його установлюють на спеціальний стенд для подальшого транспортування до техніки клієнта.

Ремонт двигунів
Міжсезонна перевірка (дефектування) техніки

Виконуємо детальний огляд всіх компонентів, які впливають на безперебійну роботу техніки при експлуатації в гарячий період.

Ми виконуємо дефектування всіх моделей техніки, яку ми поставляємо і обслуговуємо. Це трактори, зернозбиральні комбайни, обприскувачі, всі види сівалок, ґрунтообробні причіпні агрегати. Також ми практикуємо Дефектування самохідної техніки в наших майстернях з подальшим її ремонтом.

Дефектовка
Технічне обслуговування

Наші сервісні інженери на регулярній основі готові оперативно виконувати такі роботи, як техничне обслуговування техніки, так і ремонт техніки в польовмх умовах.

3 типи техничного обслуговування техніки
в польових умовах:
  • Повний комплекс технічного обслуговування, що включає в себе сервісне обслуговування та запчастини від «Цеппелін Україна ТОВ».У цьому випадку наша компанія здійснює аналіз масла у двигуні для клієнта безкоштовно! Такий відбір масла дозволяє на регулярній основі проактивно відстежувати технічний стан двигуна. Даний аналіз допомагає запобігти серйозні поломки, які можуть коштувати клієнтові дуже великих витрат.
  • Виконання робіт з техничного обслуговування і ремонту з запчастинами клієнта.
  • Самостійне проведення технічного обслуговування техніки з запчастинами від «Цеппелін Україна ТОВ»
Технічне обслуговування
Міжсезонне навчання операторів клієнтів

Проводимо навчання операторів техніки клієнта, як в їх угіддях, так і на території наших навчальних центрів.

Як правило, навчання операторів проводиться в низький сезон, коли немає польових робіт, і техніка проходить перевірку і відновлення.

2 типи навчання. Викладання теоретичних знань з подальшою контрольною перевіркою по закінченню і проведення практичних занять на техніці.

Під час отримання теоретичних і практичних занять, проводиться навчання з експлуатації, технічного обслуговування та налаштування техніки. Всім операторам, які успішно здали тести, надається сертифікат, що підтверджує можливість роботи на відповідних типах техніки.

Міжсезонне навчання операторів клієнтів
Сервісна служба Zeppelin Україна

Відвідайте платформу онлайн-продажу запчастин shop.zeppelin.ua

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати с\г техніку і необхідні комплектуючі.

Залиште заявку на сайті, і ми Вам зателефонуємо для надання консультації.

Сервіс