Про компанію

Випробування полем пройдено на відмінно!

Випробування полем пройдено на відмінно!

В Україні пройшов перший польовий тест-драйв нової моделі колісного трактора Fendt 936 Vario. Знайомство з тракторами третьої генерації організувала компанія «Цеппелін Україна», офіційний дистриб’ютор бренда Fendt корпорації AGCO.

Можливості новинки перевіряли в Кіровоградській області. Для роботи відвели 76 гектарів чорнозему з оптимальною вологістю та пожнивними рештками соняшнику. Трактор працював з диско-лаповим агрегатом з шириною захвату 4 метри.

На демонстрацію трактора Fendt 936 Vario в полі чекали аграрії Кіровоградщини, ще з зими. Оскільки познайомились з новою моделлю в рамках всеукраїнського туру на початку року.

Учасники заходу мали можливість попрацювати на тракторі, перевіривши в реальних умовах продуктивність, витрату пального, дотримання швидкості та якості обробітку ґрунту. Аграрії відзначили високу ефективність машини, а також комфорт за кермом. Не залишилося поза увагою вдале співвідношення ціна-якість та вартість обслуговування трактора.

Польові випробування трактора відбулися на базі господарства ТОВ «Фед-Агро», що входить до промислової групи «Креатив», партнера «Цеппелін Україна. Найближчі місяці протестувати оновлений Фендт зможуть інші Кіровоградські аграрії, що відповідає концепції компанії — бути ближче до клієнта!

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин