Про компанію

А у вас зійшла кукурудза? Пропонуємо заздалегідь подумати про її збір!

Кукурудзозбиральні жатки серії Quasar у всьому світі забезпечили кращий результат на незліченну кількість гектар, завжди виконуючи свою роботу швидко, надійно і професійно, зробивши ім'я Capello ознакою ефективності і надійності в усьому світі.

Кукурудзяна жатка Capello зменшує втрати качанів і зерна, скорочує витрати пального і споживання енергії від комбайна.


5 конкурентних переваг кукурудзяної жатки Capello Quasar:

1. Жатка Capello зменшує навантаження на комбайн завдяки меншій на 400 - 500 кг вазі (в порівнянні з конкурентами). Як матеріал обшивки замість металу використаний технополімер.

2. Зберігає 18-20% ресурсу комбайна, а також економить близько 70-80 літрів пального за 8-ми годинну зміну. Мінімум передавальних енергію елементів, відповідно, мінімум втрат енергії.

3. Термін служби кукурудзяної жатки Capello Quasar при нормальних умовах експлуатації мінімум 7 років, що в 2 рази довше в порівнянні з конкурентами.

4. Потреба в запасних частинах виникає в середньому не раніше 3-го сезону, при цьому вартість запасних частин за рік в 1,5 - 2,0 рази менше, ніж вимагають жатки інших виробників.

5. Технополімер, на відміну від металу, не схильний до корозії і вм'ятин, не вимагає підфарбовування і не вигорає на сонці.

Компанія Capello розробляє і постійно вдосконалює високопродуктивні і прості в обслуговуванні жатки, які довели свою перевагу на полях усього світу.Компанія Цеппелін Україна пропонує кукурудзяні жатки Capello Quasar і жатки для збирання соняшника. У розділі Техніка Capello ви знайдете моделі і технічні характеристики техніки. За консультацією звертайтеся за номером: 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин