Про компанію

AGCO/Fendt – безперервний розвиток

Компанія Fendt знову збільшила число продажів на європейському і світовому ринку. Віце-президент і керівник торгового бренду Fendt EME Петер-Йозеф Пафф на прес-конференції, яка відбулася 2.07.2019 в Марктобердорфі у Fendt Forum висловив свою радість постійним зростанням бренду і розкрив плани компанії Fendt на майбутнє.

«Економічна ситуація європейської машинобудівної сфери як і раніше стабільна», - з цих слів розпочав конференцію Петер-Йозеф Пафф. Середньомісячні значення опитувань, в яких брали участь приблизно 140 власників бізнесу, керівників і т.д., знаходяться у процесі безперервного розвитку, але у порівнянні з минулим роком, показники трохи нижчі.

news-5-high.jpg

Приріст продажів і частки ринку в західній і центральній Європі

У Західній і Центральній частинах Європи спостерігається найвищий попит на товари. «Умови економіки для наших замовників і для нас самих, як для популярної світової компанії, відрізняються стабільністю і надійністю вже протягом декількох років. На це частково вплинув Європейський Союз. На європейських ринках сільгоспобладнання компанія Фендт змогла підвищити продажі і частку ринку даної лінійки в поточному році. У категорії ринку великих машин (понад 200 к.с.) Фендт з часткою майже 30% займає перші місця».

Віце-президент упевнений, що ключовим фактором успіху на ринку служить професійна співпраця з мережею збуту Fendt. Компанія Фендт вже протягом декількох років займає лідируючу позицію у щорічному європейському опитуванні щодо того, чи задовольняють дилерів головні постачальники техніки.

news-7-high (2).jpg

«У рамках глобальної стратегії зростання, ми поставили перед собою мету: пропонувати високотехнологічну марку Fendt в усьому світі. І при цьому у всіх регіонах з сучасним сільським господарством і відповідними структурами підприємства», - сказав Пафф.

Для бренду Fendt минулий 2018 рік став однозначно найуспішнішим з усієї майже 90-річної історії компанії. «Ми змогли збільшити обсяг продажів тракторів ще на 12 відсотків до 16806 одиниць. Частка експорту (66%) залишилася приблизно на рівні минулого року. Зростання триває. На сьогодні число проданих машин - 18000 і ми плануємо збільшити цю цифру до кінця 2019 року. Таким чином ми зробимо великий крок до нашої мети - 20000 тракторів у 2020 році».

до всіх новин

інші Новини

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше

27.05.2021

Розумні технології керування в тракторі Fendt 700 Vario
дізнатись більше
перейти до всіх новин