Про компанію

AGCO оголошує про партнерство з Aglytix і Farmobile

Корпорація AGCO, провідний світовий виробник і дистриб'ютор сільськогосподарської техніки, оголошує про партнерство з сільськогосподарськими технологічними компаніями Aglytix і Farmobile для надання послуг з оптимізації ферми користувачів AGCO. Партнерство дозволить виробникам зменшити кількість відходів, збільшити врожайність і поліпшити прибутковість.

Співпраця з Aglytix і Farmobile дозволить поліпшити сумісність між продукцією компанії AGCO і технікою інших компаній, оптимізувати управління даними і випробувати інші можливості поліпшення прибутковості ферми.


«Ми дуже задоволені результатом цих партнерських відносин. Унікальна експертна оцінка Aglytix і Farmobile, яку вони привносять в AGCO, дозволяє нам запропонувати абсолютно новий рівень підтримки продуктивності і розуміння процесу для клієнтів, - заявив Ерік Хансотіа, старший віце-президент видань «Глобальний цикл сільськогосподарських культур», «Передові технічні рішення» і дилерської підтримки AGCO. - Багато машин досить ефективно збирають інформацію, а наші рішення, подібні цим, допомагають збільшити можливості наших клієнтів реально використовувати силу цих даних - легко аналізувати і застосовувати їх. Тепер, за допомогою компаній-партнерів, ми можемо краще виконати обіцянку AGCO's Fuse® - з'єднати змішані автопарки і збільшити ефективність і прибутковість ферми».

«У Farmobile є слоган «фермерська сила». Мається на увазі наділення повноваженнями фермерів і надання їм інструментів для того, щоб вони контролювали свій успіх, - каже Джейсон Тетдж засновник і генеральний директор компанії Farmobile. - Більшою мірою, дані відіграють важливу роль в досягненні цього успіху. Ми можемо допомогти клієнтам використовувати цінність інформації, допомагаючи їм зберігати повний контроль над нею і право власності. Співпраця з AGCO дозволяє нам забезпечувати це в набагато більшій мірі, ніж будь-коли раніше, без шкоди для нашої позиції про конфіденційність фермерських даних».

«Aglytix використовує науковий підхід, заснований на фактах, до всіх аналітичних даних, що надаються, - пояснив Джеррі Джонсон, засновник і генеральний директор Aglytix. - Робота в сільському господарстві має величезну кількість даних. Наша запатентована аналітична платформа SolverPod використовує ощадливий підхід до ведення фермерського господарства і показує все з нової сторони, використовуючи ці дані в роботі по виявленню прибутковості і обмеження надмірних витрат».  


Компанія AGCO, Aglytix і Farmobile поділяють позицію про конфіденційність фермерських даних. Сервіси, які компанії розроблять разом, втілять в собі цей принцип.

Нові сервіси, які в першу чергу запустяться через деяких дилерів в Північній і Південній Америці вже в цьому році, будуть доповнювати транспортне і оперативне обслуговування вже доступне на AGCO's Fuse® Connected Services. Надалі, вихід на широкий ринок запланований на 2018 рік, після проведення оцінки і уточнення пропозиції.

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Демо-показ FENDT 936 Gen6 на Кіровоградщині!
дізнатись більше

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше
перейти до всіх новин