Про компанію

AGCO представила лінійку мастильних матеріалів під брендом AGCO Parts

Фахівці AGCO розробили унікальну серію оригінальних мастильних матеріалів AGCO Parts. Серія буде включати в себе моторні, трансмісійні, гідравлічні і універсальні трансмісійно-гідравлічні масла для всієї лінійки техніки AGCO, що випускається під брендами Fendt, Challenger, Massey Ferguson та Valtra.

Як пояснюють в Корпорації, у сформованій економічній ситуації навантаження на сільськогосподарську техніку постійно зростають - як у зв'язку з важкими умовами її експлуатації, так і внаслідок економічних чинників організації робіт. Зростання навантажень призводить до збільшення вимог до сервісу і обсушування техніки, до якості використовуваних запасних частин і мастильних матеріалів.

«Ця обставина підштовхнула фахівців AGCO до розробки власної лінійки мастильних матеріалів, що дозволяють оптимізувати сервісне обслуговування та підвищити ефективність експлуатації техніки», - зазначили в прес-службі.

Як відзначають в AGCO, вже на стадії розробки техніки визначаються вимоги до мастильних матеріалів, які повинні забезпечувати максимальну ефективність її роботи. Це передбачає дотримання унікальних стандартів для кожної моделі залежно від агротехнічних завдань і режиму експлуатації в тому чи іншому регіоні планети.

Розробка лінійки оригінальних масел AGCO Parts для ринку України стала результатом комплексу випробувань в реальних умовах експлуатації на сільськогосподарських підприємствах.

«Умови роботи техніки в Україні характеризуються цілим рядом особливостей: пікове навантаження на техніку, різкі зміни погоди, нерегулярне обслуговування техніки, якість палива та ін. В результаті можна обгрунтовано говорити про те, що мастильні матеріали AGCO Parts відповідають вимогам і специфіці експлуатації техніки українськими сільгосппідприємствами», - розповідають у Корпорації.

Мастильні матеріали AGCO Parts найкращим чином забезпечують чистоту двигуна, надійне змащування та експлуатацію агрегатів при підвищених температурах, якісну фільтрацію, а також захист від корозії. Крім того, їх використання допоможе знизити споживання палива за рахунок застосування енергозберігаючих технологій, а також зменшити витрати на обслуговування техніки в цілому.

Поставка масел AGCO Parts буде здійснюватися офіційними дилерами AGCO, в чиї завдання входить забезпечення гарантійного супроводу, а також своєчасне інформування про будь-які зміни в рекомендаціях з технічного обслуговування.

«Наша основна мета в Україні - забезпечувати наших клієнтів належним рівнем післяпродажної підтримки, що дозволяє їм досягати максимальних результатів від техніки AGCO. З цією метою ми постійно вдосконалюємо свою роботу і розробляємо нові рішення. Оригінальні масла AGCO Parts - одне з таких рішень для тривалої та якісної роботи наших машин і устаткування», - прокоментував менеджер з розвитку бізнесу запасних частин AGCO Parts у Східній Європі Антон Сидоров.

Як відзначають в AGCO, незважаючи на те, що витрати на мастильні матеріали в загальному обсязі видатків на утримання техніки складають не більше 5%, їх якість визначає ефективність роботи кожного вузла, а отже, і всієї машини в цілому. Таким чином, правильний вибір мастильних матеріалів має прямий вплив на сукупні витрати з утримання та обслуговування сільськогосподарської техніки.

Джерело: Latifundist.com
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин