Про компанію

AGCO представляє для розвитку точного землеробства нову глобальну стратегію

Світовий виробник устаткування і техніки для сільського господарства компанія AGCO презентувала нову глобальну ініціативу, яка покликана, за допомогою інноваційних технологічних рішень і нових послуг компанії, вивести точне землеробство на новий рівень і оптимізувати працю сільськогосподарських виробників.

Нова стратегія носить назву Fuse Technologies і обіцяє виробникам сільськогосподарської продукції забезпечити повну інтеграцію наявних технічних ресурсів, в незалежності від їх марки. Fuse Technologies об'єднує ряд нових послуг AGCO з цілим комплексом технологічних рішень, що дозволить підвищити ефективність господарства при одночасному зниженні витрат, а результаті отримати більш високий прибуток і підняти на новий рівень систему точного землеробства.

У портфель Fuse Technologies корпорація AGCO включила такі передові рішення в області управління даними і телематики, як VasioDoc і AGCOMMAND, системи автоматизованого водіння VarioGuide і AutoGuide, а також інші сучасні технології, без яких у принципі не може бути реалізоване точне землеробство. Світовий виробник обіцяє реалізувати повністю відкритий підхід до інтеграції в своє обладнання технологій, сервісів і програмного забезпечення інших виробників.

За словами перших керівників AGCO Мартіна Рікенхагена та Еріка Хансотіа, нова стратегія Fuse Technologies представляє собою черговий етап розвитку AGCO, який з одного боку вимагає великих інвестиційних вкладень, а з іншого - обіцяє нові технологічні рішення, які в майбутньому, можливо, стануть орієнтиром для світових стандартів у галузі. Збільшивши більш ніж в 2 рази ресурси, виділені для реалізації нової стратегії, компанія створить ряд нових продуктів і послуг для сільськогосподарських виробників у сфері точного землеробства.

В рамках Fuse Technologies будуть об'єднані всі основні бренди AGCO, що дозволить реалізувати більш тісну інтеграцію з постачальниками нових технологій і дозволить оптимізувати весь життєвий цикл сільськогосподарських підприємств, починаючи з етапів планування робіт і закінчуючи збором і зберіганням врожаю.

Познайомиться з новими моделями агро-техніки і технологічними рішеннями ви можете в розділі Сільгосптехніка.
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин