Про компанію

AGCO представляє нову серію телескопічних навантажувачів Massey Ferguson.

Компанія AGCO розширює асортимент доступних на вітчизняному ринку рішень для сільського господарства і представляє серію телескопічних навантажувачів MF 9000 виробництва Massey Ferguson.

За словами виробників, телескопічні навантажувачі нової серії мають високу функціональність і дозволять покласти на себе завдання по навантаженню і транспортуванню тюків, силосу, гною та інших матеріалів. Високі показники потужності, швидкості і маневреності, яку демонструють навантажувачі MF 9000, здатні повністю задовольнити потреби багатьох сільськогосподарських і тваринницьких об'єктів і виключити необхідність використання дорогих тракторів. Серед інших переваг нових телескопічних навантажувачів, варто відзначити низькі експлуатаційні витрати, зумовлені економічним використанням палива і максимально спрощеним технічним обслуговуванням. При цьому висока потужність двигуна в поєднанні з високою швидкістю роботи, простотою і точністю управління, забезпечує стабільно високу продуктивність при роботі в будь-яких умовах.


На сьогоднішній день в серії MF 9000 представлені 3 моделі, близькі за своїми техніко-експлуатаційними показниками. Телескопічний навантажувач MF 9306 оснащений стрілою з шестиметровим вильотом і має вантажопідйомність 3000 кг, в той час, як модифікації MF 9407 і MF 9407S здатні піднімати вантажі масою до 3,5 тонн на висоту 7-ми метрів.

Всі моделі оснащуються 4-х ступінчастою коробкою передач гідростатичного типу, яка забезпечує плавне перемикання швидкостей незалежно від навантаження і режиму роботи. Потужна гідравлічна система відрізняється прекрасною збалансованою роботою, яка при мінімальному відборі потужності дозволяє домогтися скорочення часу виконання циклів і високої точності і плавності роботи.

При проектуванні нових моделей окрему увагу було приділено розташуванню і формі кабіни оператора, яка відрізняється прекрасною оглядовістю у всіх напрямках, і дозволяє без ризику працювати обмежених приміщеннях. Управління стелою відбувається за допомогою зручно розташованого багатофункціонального джойстика. Багатий вибір навісного обладнання різного призначення дозволяє істотно розширити функціональні можливості машини і легко адаптувати для роботи в певних умовах.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі техніка Massey Ferguson.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин