Агро департамент "Цеппелін Україна" виступив спонсором конференції «Quo Vadis, Агро»
09.07.2020
![Агро департамент "Цеппелін Україна" виступив спонсором конференції «Quo Vadis, Агро» Агро департамент "Цеппелін Україна" виступив спонсором конференції «Quo Vadis, Агро»](/upload/iblock/b57/b57f4878aa04fb25ce68ac616c9a441c.jpg)
Агро департамент компанії "Цеппелін Україна" цього тижня виступив генеральним технічним спонсором конференції «Quo Vadis, Агро», організатором якої був УКАБ!
В рамках конференції ми офіційно привітали генерального директора агрохолдингу «ІМК» Алекса Ліссітсу з придбанням 10-ти тракторів FENDT 1050 в оперативну оренду. Трактори вже відпрацювали три місяці, політ нормальний!