Про компанію

Дбайливий збір врожаю з комбайнами Fendt С-серії

Комбайни серії "C" відрізняються економічністю, передовими технологіями і високою оперативною гнучкістю. Численні нові функції цих машин підвищують планку стандарту преміум-сегмента комбайнів середньої потужності. Автоматизована система рульового управління VarioGuide, покращений дизайн і 6-рядний подрібнювач соломи - це лише деякі з багатьох новинок.


Комбайни Fendt допомагають зробити важку роботу комфортною і приємною

Простір, комфорт та панорамний огляд є відмінними факторами продуманого дизайну кабіни. Чудовий огляд і ергономічне розміщення елементів управління в просторій кабіні Skyline полегшують роботу і роблять її більш продуктивною. Інтуїтивно зрозуміле меню терміналу Fendt Varioterminal 10.4-B відображає найбільш важливу інформацію про роботу комбайна. Система активних попереджень допоможе захистити ваші інвестиції в техніку.

Спрощення операцій - все ясно і просто

Система Fendt Variotronic. В комбайнах серії "C", як і в тракторах Fendt, основні органи управління зосереджені на підлокотнику крісла. З їх допомогою оператор може управляти всіма функціями комбайна. М'яка поверхня підлокотника гарантує оператору максимальний комфорт.

Головний орган управління комбайном Fendt - багатофункціональний джойстик - зручно лежить в руці. Він розташований в передній зоні підлокотника Variotronic і містить всі елементи, необхідні для управління найбільш важливими вузлами машини в процесі збирання врожаю. Положення підлокотника може регулюватися по висоті і вильоту згідно індивідуальних переваг.


Інтелектуальне управління комбайнів

Додаткова система автоматичного рульового управління VarioGuide дозволяє максимально точно вести комбайн в процесі збирання. Це значно підвищує продуктивність обмолоту за рахунок скорочення непотрібних проходів машини і оптимального розподілу поля. Термінал Varioterminal дозволяє швидко налаштувати необхідні параметри вбудованою автоматизованою системою рульового управління. Доступні різні рівні точності: стандартна (Standard): +/- 20 см; підвищена (Precision): +/- 5 см і режим RTK +/- 2 см.

Захист і підтримка. Завжди, коли це необхідно

Компанія «Цеппелін Україна» - офіційний дилер Fendt, забезпечить надійну підтримку і захист вашої техніки 24/7. Звертайтеся до нашої команди фахівців за номером: 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Демо-показ FENDT 936 Gen6 на Кіровоградщині!
дізнатись більше

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше
перейти до всіх новин