Про компанію

Великий. Потужний. Унікальний. Fendt 1000 Vario

Великий. Потужний. Унікальний. Саме так охарактеризували Fendt 1000 Vario перші покупці. Випробуйте реальну потужність, відмінні тягові характеристики, простоту управління і інтелектуальний зв'язок - техніка серії вже доступна для попереднього замовлення в Україні!

Передові технології Fendt

Всі компоненти, від двигуна до трансмісії, вентилятора і гідравліки, тисячної серії розроблені спеціально для передачі потужності під час роботи і низького споживання палива. При цьому трактори серії відрізняються високою маневреністю, низькою спорядженою масою і високим корисним навантаженням. А за рахунок швидкого аналізу даних, новітнє програмне забезпечення дозволяє підвищити ефективність вже в момент виконуваних операцій.


Потужність до 500 к.с.

Серія Fendt 1000 Vario унікальна в своєму сегменті. Потужність техніки досягає позначки в 500 кінських сил (що робить його незамінним на важких тягових роботах). При цьому, інженерам вдалося зберегти звичну Фенду маневреність і легкість управління.

Швидкість і економічність

Трактори Fendt 1000 Vario здатні розвивати швидкість до 60 км/год. За рахунок цього, техніка може швидко переміщатися з одного робочого майданчика, на інший. При транспортувальних роботах швидкість 40 км/год досягається при частоті 950 оборотів двигуна в хвилину.

Рух в зворотному напрямку

Реверсивний привід буде особливо корисний на лісових і транспортувальних роботах при використанні гака. При цьому оператор зможе максимально зосередитися на виконанні поставлених завдань - водійське крісло з усіма елементами управління (в тому числі рульовим колесом) повертається на 180°.  

 

Збільшена кількість шин для захисту грунту

Міцні мости Fendt 1000 Vario можуть витримати здвоєні і навіть строєні шини. Завдяки цьому вага машини розподіляється на велику площу опорної поверхні, що не шкодить грунту.

Різна ширина колії - численні можливості застосування

Можливості тракторів тисячної серії не обмежені навіть шириною колії. Для роботи з просапними культурами ширина може досягати 1,5 метра.

Простота роботи з причепом

Завдяки зйомній буксирній тязі та комфортному баластуванню трактор Fendt 1000 Vario може переміщати будь-які вантажі та є сумісним з широким сегментом навісного обладнання.

Ідеальне робоче місце

Пневматична підвіска, клімат-контроль, розширена спинка сидіння, багатофункціональний підлокітник, шумоізоляція, збільшений огляд - все для продуктивності вашого оператора.  


Щоб дізнатися більше про Fendt 1000 Vario, зв'яжіться з менеджером "Цеппелін Україна" за телефоном 0 800 300 350. Не забудьте підписатися на сторінку в Facebook, щоб не пропустити інші новини компанії!

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин