Про компанію

Бункер для однодискової пневматичної сівалки Challenger 9830

Неперевершений рівень якості та надійності сільськогосподарської техніки Challenger, в поєднанні з використанням передових технологій та інноваційних конструкцій, зробили цей бренд визнаним в усьому світі.

Зернова сівалка Challenger 9830 призначена для висіву зернових культур за нульовою, мінімальною або традиційною технологією обробки грунту.


Невід'ємною частиною пневматичної сівалки Challenger 9830 є пневматичний бункер Challenger серії 9900. Це вдосконалена система, спеціально розроблена для проведення сівби і внесення добрив. При створенні агрегату були враховані найменші нюанси, що впливають на продуктивність машини. Виготовлений з нержавіючої сталі, не схильний до корозії, бункер зберігає свої первинні властивості протягом усього терміну служби. Можуть бути як дво- так і трисекційними.


Ключові особливості:

  • вдосконалена система дозування. З одного боку вона вимагає мінімального технічного обслуговування, а з іншого - забезпечує максимально дбайливе ставлення до насіннєвої продукції та може використовуватися при роботі з дрібним насінням і гранульованими добривами будь-якого типу;

  • новітні передові монітори. Сумісні з сучасними технологіями складання інтерактивних карт і документування результатів;

  • вентилятор в пневматичному бункері вирішує проблему з перегрівом;

  • забезпечується високоякісне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування техніки.

Протягом всього терміну служби, поставлені компанією «Цеппелін Україна», агрегати будуть забезпечені своєчасним технічним обслуговуванням, діагностикою, ремонтом і необхідними запчастинами.

Якщо у вас виникли запитання, задайте їх спеціалісту за номером 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

Демо-тур Fendt IDEAL на Сумщині!
Демо-тур Fendt IDEAL на Сумщині!

Про особливості та переваги комбайну Fendt IDEAL.

16.09.2021

16.09.2021

Переваги комбінації Farmet Kompaktomat з дробильними котками
дізнатись більше

15.09.2021

Демо-тур комбайну Fendt Ideal в Харківській області!
дізнатись більше

13.09.2021

Компанія Fendt модернізувала моделі лінійок 500, 900 та 1000 Vario
дізнатись більше

10.09.2021

Відгук про роботу техніки Fendt
дізнатись більше
перейти до всіх новин