Про компанію

Бункер для однодискової пневматичної сівалки Challenger 9830

Неперевершений рівень якості та надійності сільськогосподарської техніки Challenger, в поєднанні з використанням передових технологій та інноваційних конструкцій, зробили цей бренд визнаним в усьому світі.

Зернова сівалка Challenger 9830 призначена для висіву зернових культур за нульовою, мінімальною або традиційною технологією обробки грунту.


Невід'ємною частиною пневматичної сівалки Challenger 9830 є пневматичний бункер Challenger серії 9900. Це вдосконалена система, спеціально розроблена для проведення сівби і внесення добрив. При створенні агрегату були враховані найменші нюанси, що впливають на продуктивність машини. Виготовлений з нержавіючої сталі, не схильний до корозії, бункер зберігає свої первинні властивості протягом усього терміну служби. Можуть бути як дво- так і трисекційними.


Ключові особливості:

  • вдосконалена система дозування. З одного боку вона вимагає мінімального технічного обслуговування, а з іншого - забезпечує максимально дбайливе ставлення до насіннєвої продукції та може використовуватися при роботі з дрібним насінням і гранульованими добривами будь-якого типу;

  • новітні передові монітори. Сумісні з сучасними технологіями складання інтерактивних карт і документування результатів;

  • вентилятор в пневматичному бункері вирішує проблему з перегрівом;

  • забезпечується високоякісне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування техніки.

Протягом всього терміну служби, поставлені компанією «Цеппелін Україна», агрегати будуть забезпечені своєчасним технічним обслуговуванням, діагностикою, ремонтом і необхідними запчастинами.

Якщо у вас виникли запитання, задайте їх спеціалісту за номером 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин