Про компанію

Cat® TH407C - навантажувач для вашого господарства

Висота навантаження - одна з головних характеристик телехендлера, на яку варто орієнтуватися при виборі техніки для сільського господарства. Це пов'язано з тим, що тюки з заготовленим сіном, як правило, зберігають на певній висоті, недоступній для дощу і снігу. Роль навантажувача при цьому - розібрати скирти, не порушивши складського порядку.

Також при виборі телескопічного навантажувача важливо враховувати його габарити - чи зможе він проїхати в загін? Ще один важливий параметр - радіус повороту по зовнішньому боці шин. Від нього залежить, чи зможе оператор вільно маневрувати машиною в умовах вашого господарства.


Телескопічний навантажувач Cat® TH407C сконструйований спеціально для сільськогосподарських підприємств. Висота розвантаження моделі - 7 метрів. Це означає, що машина також легко впорається з виїмкою матеріалу зі сховища. Стріла навантажувача дозволить прибрати сніг з сіна, зняти потрібний шар соломи або плівку. При цьому скирти, зроблені навантажувачем, виходять високими і компактними.

Радіус повороту навантажувача TH407C по зовнішній стороні дорівнює 3,7 м, що дає можливість виконувати завдання навіть на невеликій ділянці.

Інші важливі технічні характеристики телехендлера:

  • Потужність двигуна - 101 к.с.

  • Швидкість - до 40 км/год

  • Експлуатаційна маса - 7700 кг

  • Максимальна вантажопідйомність - 3700 кг

  • Паливний бак - 150 л

  • Час циклу вгору і назовні - 11,5 с

  • Час циклу вниз і всередину - 6,6 с


Щоб дізнатися більше про телескопічний навантажувач Cat® TH407C, зв'яжіться з представниками компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350. Також, ви можете замовити безкоштовний тест-драйв навантажувача в умовах вашого господарства.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин