Про компанію

Challenger: історія з моменту заснування до наших днів


Історія Challenger починається в 1890 році, коли до двох винахідників з Америки прийшла ідея створення сільськогосподарської машини на паровій тязі. Спочатку Даніель Бест побудував перший трактор з паровим двигуном, але той виявився настільки важким, що просто не міг працювати в умовах м'якого грунту. Тоді його колега Бенжамін Холт знайшов очевидне рішення проблеми - замінити колеса гусеничної ходової частиною і тим самим знизити тиск машини на грунт.

Вже в 1904 році були завершені успішні випробування удосконаленої машини, після чого Холт реєструє бренд Caterpillar (англ. - гусениця), під яким починає випуск машин у своїй компанії. У 1909 на гусеничні трактори починають встановлювати бензинові двигуни, що стає справжнім проривом для компанії Холта. З появою бензинових двигунів Кларенс Бест (син Даніеля) починає встановлювати їх на колісні трактори та організовує власне виробництво. А в 1925 в результаті об'єднання двох компаній народжується Caterpillar Tractor Company.

Час йшов, і з науково-технічним прогресом постійно вдосконалювалися і трактори, що випускаються на виробництві Caterpillar Tractor Company, але справжній прорив відбувся в 1987 році. Зусиллями компанії був спроектований і побудований високошвидкісний трактор з гусеничною ходовою частиною, а виробник реєструє нову торгову марку Challenger, яка в короткі терміни завоювала популярність і світове визнання.З того часу, асортимент спеціалізованої техніки, що виготовляється під брендом Challenger зазнав істотного розширення. До гусеничних тракторів спочатку приєдналися колісні машини, а після зернозбиральні комбайни, обприскувачі, розкидачі добрив, кормозаготівельні машини і широкий модельний ряд різного навісного устаткування і грунтообробних агрегатів. Сьогодні торгова марка Challenger об'єднує кращі зразки техніки для сільського господарства, серед яких є рішення, як для дрібних ферм, так і для найбільших агропромислових корпорацій, здатні задовольнити найвишуканіші вимоги замовників.

Висока функціональність, продуктивність і надійність машин Challenger неодноразово підтверджена експлуатацією. А в планах Challenger подальший розвиток і вдосконалення техніки, що випускається, яка вже сьогодні задає нові стандарти в своїй галузі.
до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше

11.01.2021

Огляд переваг тракторів Valtra T-серії.
дізнатись більше
перейти до всіх новин