Про компанію

Чому обрали KUHN? Обприскувач Boxer: якісна «самохідка» для малих господарств

Чому обрали KUHN? Обприскувач Boxer: якісна «самохідка» для малих господарств

Простий та потужний, маневрений та міцний, зручний та інноваційний, все це про найдешевший самохідний обприскувач від KUHN – Boxer 2000. 

Поєднати у бюджетному обприскувачі такі характеристики дуже важко, але в KUHN спромоглися. Це ідеальна машина для малих та середніх господарств, які бажають скоротити витрати виробництва. 

Технічне задоволення

Двигун об'ємом 4,3 літра MaxxForce Turbo із 126 к.с., поєднанні із невеличкою вагою у 6090 кг, дають Boxer неочікувану прохідність, навіть, з повним баком у 2000 літрів. Пневматична підвіска із 4 подушками поглинає всі удари та робить агрегат стійким, в той час штанга не розхитується на нерівностях. І це при кліренсі у 1,4 метра. Сама штанга металева та може бути 25, або 27 метрів. Розділена на 7 секцій, які автоматично вимикаються на оброблених ділянках. Для рівномірного розпилення штангу стабілізують азотні акумулятори та гідроциліндри. Обприскувач оснащений 5-ступінчастою коробкою передач Eaton та автоматичним блокуванням диференціалу. Цей коктейль дає змогу долати 32% підойми, без втрати швидкості під час обприскування. Максимальна пропускна спроможність розпилення агрохімії становить 170 літрів на хвилину при тиску у 2 бара. 

Технічні характеристики

Двигун
Тип двигунаMWM / MaxxForce Turbo
Потужність двигуна при 2200 об/хв (кВт/к.с)93/126
Максимальний обертовий момент при 1300 об/хв (Нм)445
Кількість циліндрів (шт)4
Об'єм двигуна (л)4,3
Трансмісія
Тип трансмісії2WD 5-ступенева, механічна з автоматичним блокуванням диференціала
Бак обприскувача
Об'єм бака (л)2000
Перемішування хімікатів 1 гідрозмішувач
Бак для миття рук (л)26
Насос
Тип насосацентрифуга
Матеріал насосачавун
Продуктивність насоса (л/хв)190
Ширина штанги (м)25 або 27
Кількість секцій (шт)7
Тип форсунок3-позиційний Trijet
Відстань між форсунками (см)30-50
Матеріал трубспеціальний поліпропілен
Висота обприскування (м)від 0,60 до 2,10
Високотехнологічні системи
GPS та системи електронного контролю обприскуваннястандарт
Система автоматичного контролю за секціями стандарт
Cистема авто пілоту гідравлічного регулювання стандарт
Габаритні розміри
Шини12,4 R36
Підвіскапневматична, повітряна подушка
Довжина обприскувача (м)6,5
Ширина обприскувача (м)3,2
Висота обприскувача (м)3,5
Об'єм паливного баку (л)125
Робоча швидкість (км/год)20
Вага (кг)6090
Без головного болю

В господарстві ПСП «Перемога», що в Кіровоградській області, оброблять близько 1000 гектарів. Засівають площі пшеницею, соняшником, кукурудзою та ріпаком. Працює господарство із 1991 року, яке утворилось на базі колгоспу, тому обприскувачів тут бачили немало. Спочатку користувались причіпними вітчизняними обприскувачами, потім взяли вживаний європейський самохідний обприскувач. Він пропрацював 10 років, з ладу вийшов гідропривід і замінити цю деталь не змогли, каже директор господарства Віталій Пойда. Коли прийшов час обирати новий обприскувач, то зупинились на Boxer 2000 від KUHN.

«Нас повністю задовільнило співвідношення ціна-якість. Перевагою стало те, що агрегат має механічний привід. Через особливості клімату, ми маємо дуже мало часу для внесення агрохімії. Тому великим плюсом є швидкість обробітку – за 8 годин встигаємо обробити 200-220 га. І це із 6-7 літрів на гектар витратою палива. Ефективну роботу обприскувача завжди допомагає налагодити сервісна служба. В телефонному режимі налаштують норму виливу», - розповів директор ПСП «Перемога» Віталій Пойда.  

В рік господарство «Перемога» за допомогою KUHN Boxer обробляє близько 5000 гектарів. Контролювати роботи на таких площах допомагають декілька систем точного землеробства: GPS, автопілот, регулювання норми внесення та автоматичного відключення секції. 

«Даний оприскувач гарно адаптований для уникнення повторного обробітку на полі. Бо система підв’язана до супутникової системи. І ця опція безкоштовна. Це економить агрохімію та забезпечує якість врожаю. Через необхідність дотримуватись температурних норм, при внесенні часто працюємо вночі, без автопілоту дуже важко працювати. Це в свою чергу дає економію та якість врожаю. І, головне, за два роки експлуатації, Boxer жодного разу не вийшов із ладу», - додав директор ПСП «Перемога» Віталій Пойда

Відпочинок для механізатора

Повністю скляна кабіна забезпечує панорамний вид у 270°. Два повітряних фільтра бережуть оператора від хімікатів. Рульова колонка проста та надійна: є термометр, та датчик обертів двигуна, над головою розташовано блок керуванням температурою в кабіні. Для руху передбачено функціональний джойстик з кнопками контролю висоти штанги. Є додатковий сенсорний монітор для налаштування автопілоту та системи розпилення. 

«Чесно, я лише керую на поворотах, все інше робить комп’ютер. Один раз проїхав, встановив точки «А» і «В», по яким буде рухатись агрегат. Він сам показує, коли закінчується рідина у баку, тоді я йду заправлятись. Після повернення, обприскувач сам почне працювати в місті, де завершив. Вночі працювати з навігацією дуже легко. Навіть світло не потрібно вмикати, хоча вмикаємо. Завдяки повітряним амортизаторам обприскувач йде рівно, штанга тримається добре, тобто колеса грають, а штанга стоїть стабільно. В кабіні все зручно і зрозуміло, є додатковий екран для налаштувань обприскування, кондиціонер для комфорту та пневмокрісло», - зауважив механізатор ПСП «Перемога» Олександр Мартинюк.

Хто обирає Boxer

Boxer має необхідний набір опцій для самохідного обприскувача при бюджетній ціні, каже регіональний менеджер KUHN-Україна Дмитро Прилука. Від гідроприводу сходів у кабіну, до змінної ширини колії із 2,5 до 3,3 метра.  

«Боксер зазвичай обирає дрібний фермер, або фермер, який хоче перейти із причіпного обприскувача на самохідний. Його кліренс у 1,4 м дозволяє виконувати всі роботи із внесенням агрохімії, не пошкоджуючи рослину. Обприскувач обладнано преміксером та трьохпозиційною форсункою. Машина гарно себе показує на м’яких та зволожених ґрунтах, її маса всього 6 тонн. Як показала практика, завдяки низькій цині та широкому функціоналу, який повністю задовольняє потреби із обприскування, цю машину купляють також і великі господарства», - зазначив регіональний менеджер KUHN-Україна Дмитро Прилука. 

Сьогодні в компанії KUHN-Україна працює програма з безкоштовної діагностики, яку проводять фахівці сервісної служби KUHN з метою усунення можливих несправностей або поломок. Такий огляд дозволяє підготувати техніку до сезонної роботи, повністю запобігти серйозним поломкам в подальшому та в кілька разів збільшити термін її служби. Достатньо заповнити заявку на сайті, після чого до вас приїде сервісна служба для огляду техніки.

Придбати техніку можна завдяки програмам фінансування від банків-партнерів компанії. Початковий внесок коливається від 20-до 30%, а місячний платіж від 5 до 15% на місяць, в залежності від умов.


Детальніше про самохідні обприскувачі KUHN BOXER https://zeppelin-agro.com.ua/catalog/samokhidni-obpriskuvachi-kuhn-boxer-m/

до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин