Про компанію

Демо-показ трактора Fendt 936 Vario в роботі з оборотним плугом Lemken

25 вересня компанія Цеппелін Україна провела демонстрацію трактора Fendt 936 Vario в роботі з оборотним плугом Lemken Diamant 11. Демо-показ техніки проводився на полях ТОВ «Горизонт» на Кіровоградщині.

Поля сільськогосподарського підприємства «Горизонт», яке займається вирощуванням зернових технічних та інших культур, знаходяться між с. Надлак Новоархангельського району та с. Петроострів Новомиргородського району Кіровоградської області. Вологий грунт (після дводенних опадів) знаходився в стані після збирання цукрових буряків з великою кількістю пожнивних залишків.

Трактор Fendt 936 Vario був укомплектований оборотним плугом Lemken Diamant 11 з пір'яними відвалами і універсальними предплужниками. Конструкція працювала 7-а корпусами, які були розсунуті на максимальну ширину в 50 см. Ширина обробітку становила близько 3,50 м. Передплужники плуга були максимально присунуті до гряделів (через велику кількість пожнивних залишків на полі).

Швидкість трактора навіть при таких умовах оранки становила 8,9-9,4 км/год, двигун трактора працював в діапазоні 1450 - 1550 об.

  

Учасники демо-показу: працівники с/г підприємств та клієнти компанії високо оцінили бездоганну роботу трактора, а також відзначили оптимальне співвідношення витрат палива, швидкості і тягового зусилля Fendt 936 Vario.

За більш детальною інформацією про можливості та характеристики тракторів Fendt звертайтеся до кваліфікованих фахівців компанії за телефоном 0 800 300 350. Компанія Цеппелін Україна гарантує професійний і бездоганний сервіс - для найвимогливіших клієнтів.

до всіх новин

інші Новини

Переваги дискових лущильників Farmet Softer
Переваги дискових лущильників Farmet Softer

Farmet Softer – синонім лущення.

10.06.2021

08.06.2021

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна»
дізнатись більше

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше
перейти до всіх новин