Про компанію

Демо-тур комбайна Fendt 6335C – максимальна ефективність на полях України

Червень та липень – особливі літні місяці. В ці спекотні дні по всій країні стартувала та продовжує набирати обертів збиральна кампанія – жнива 2018. Так, з 25 червня збирання зернових культур активно ведуть аграрії Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Вінницької, Закарпатської, Львівської та Волинської областей.Демо-тур комбайна Fendt 6335C

В рамках демо-туру комбайна Fendt 6335C, новенький клавішний комбайн, який представляють кваліфіковані фахівці компанії «Цеппелін Україна», подорожує полями вітчизняних агропідприємств демонструючи дбайливий, та водночас максимально ефективний збір урожаю.

Демо-тур комбайна Fendt 6335C, організований компанією «Цеппелін Україна», розпочався 25 червня на полі ТОВ «Альянс-Агро» в с. Кам'янка, що на Одещині. За 2 дні збору врожайність пшениці становила: на першому полі в 13 гектар - 42 ц/га, на другому полі в 14 гектар – 47 ц/га.

27-28 червня комбайн вже збирав озимий ячмінь та ріпак на полі ПП «Славянка» в с. Анатоліївка Березівського р-ну Одеської області.


Далі, 5 липня наш Fendt 6335C, разом з іншим «німцем» - комбайном DEUTZ-FAHR 6095, збирав пшеницю ТОВ «Риф» в смт. Ширяєве Ширяївського р-ну Одеської області.

Продемонструвавши свої можливості аграріям Одещини, команда демо-туру комбайна Fendt 6335C перемістилася на лівобережжя. Так, 11-12 липня в с. Андріївка Роменського р-ну Сумської області була зібрана пшениця ФГ Кривозуб. Врожайність становила 55 ц/га. На полі фермерського господарства також працював зернозбиральний комбайн NewHollandСХ 8.80.

Цими днями Fendt 6335C працює на Харківщині. 24-25 липня відбулася демонстрація в селянському господарстві «Колос», що знаходиться в Шевченківському р-ні Харківської області.

   

Зернозбиральні комбайни Fendt

Комбайни Fendt C-серії відрізняються економічністю, передовими технологіями і високою оперативною гнучкістю. Численні нові функції цих машин підвищують планку стандарту преміум-сегмента комбайнів середньої потужності. Автоматизована система рульового управління VarioGuide, покращений дизайн і 6-рядний подрібнювач соломи - це лише деякі з багатьох новинок.

Ознайомтеся з технічними характеристиками та перевагами комбайнів С-серії у розділі Зернозбиральні комбайни Fendt.


Живе спілкування та корисні поради

Крім наглядного показу роботи техніки та можливості власноруч покерувати новим комбайном Fendt на власному полі, аграрії мали нагоду поспілкуватися з технічними фахівцями, отримати корисні поради та поділитись досвідом.

   

Колективи всіх підприємств, на яких проводився демо-показ комбайна, високо оцінили його передові технології та простоту управління. Оператори комбайнів залишились у захваті від просторої, комфортної та продуманої кабіни з чудовим панорамним оглядом..

Лідери обирають Fendt

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин