Про компанію

Демонстрація комплексних рішень для обробітку ґрунту на Полтавщині

В рамках конференції «Системи землеробства-2018» компанія «Цеппелін Україна» демонструвала комплексні рішення для основного і поверхневого обробітку ґрунту.

Дні конференції «Системи землеробства-2018» видались сонячними та вітряними. А також дуже цікавими і продуктивними – учасники змогли побачити в роботі цілу купу тракторів і агрегатів.Компанія «Цеппелін Україна» привезла два трактори – Fendt 1038 Vario, «наймолодший» серед «тисячників», а також фінського красеня, бренд який нещодавно повернувся до України - Valtra T194. Агрегатувались ці машини із ґрунтообробними знаряддями Gregoire-Besson: дисковим лущильником Normandie та дисколаповою бороною DXRV ІІ.

   

Швидкісні моделі лущильників NORMANDIE виробництва компанії Gregoire Besson мають досить широке застосування. Їх використовують під час подрібнення пожнивних залишків (в т.ч. грубостебельних культур), мульчування з глибиною обробки 5-12 см, змішування органічних залишків і мінеральних добрив, знищення бур'янів, а також обробки ґрунту перед посівом. Їх робочі знаряддя забезпечують точне копіювання рельєфу поля. За рахунок високої продуктивності і доволі значної глибини обробки ці агрегати дають змогу отримувати низьку собівартість виконання робіт.

   

Дисколапова борона Gregoire Besson DXRV є знаряддям для основного обробітку ґрунту. Вона призначена для ефективної переробки рослинних залишків та якісного рихлення. Особливістю цієї дисколапової борони є можливість виконання повного циклу обробки ґрунту всього за один прохід, оскільки тут присутнє поєднання декількох знарядь. Диски обробляють поверхневий шар, потужні лапи забезпечують глибокий обробіток ґрунту, а на завершення масивний каток виконує зворотне ущільнення. Таким чином досягається значна економія матеріальних і людських ресурсів, що є додатковою перевагою у порівнянні з іншою технікою. Універсальність цього агрегату дозволяє істотно збільшити швидкість і підвищити продуктивність виконання технологічних операцій. Дисколапова борона Gregoire Besson DXRV має всі необхідні засоби захисту від перевантажень і відзначається високим рівнем надійності.


Fendt 1038 Vario - це компактний, маневрений, універсальний, а також неймовірно потужний і економічний трактор. Для його створення потрібні були абсолютно нові розробки і повністю новий підхід. Fendt 1038 Vario – це перший в світі трактор загального призначення з універсальним низькообертовим двигуном «MAN» і з трансмісією варіатором «Fendt VarioDrive». Трактор універсальний у використанні. Він відмінно впорається, наприклад, з транспортними роботами (до 60 км/год) або роботами з високим навантаженням на ВВП (подрібнення дерев). Завдяки низькій своїй масі (всього 14 т) даний трактор оптимально підходить для робіт, що вимагають низького тиску на ґрунт (наприклад, посів). За рахунок гнучкої концепції баластування масу трактора можна збільшити на 50% від основної ваги.


Популярний на ринку північної Європи фінський бренд Valtra тепер активно пропонується в Україні. Це машини серії Т з діапазоном потужностей від 150 до 250 к.с. Цікавою особливістю тракторів Valtra є можливість самостійно обирати комплектацію, починаючи від потужності двигуна і закінчуючи переднім пневматичним мостом або системою роботи задом-наперед Twin Track. Навіть колір може бути будь-яким – все залежить від бажання покупця. Трактори Valtra оснащуються 6-циліндровими двигунами 7,4 літри. Це досить великий об’єм для такого класу потужності, і за рахунок цього термін експлуатації двигунів суттєво збільшується. На всіх тракторах встановлено трансмісію Power Shift. Варто відмітити, що двигуни і трансмісії виготовляються безпосередньо на заводі у Фінляндії. Усі комплектуючі також фінського виробництва, тому за якість та надійність цих агрегатів завод відповідає повністю самостійно.


Окремої уваги заслуговує самохідний обприскувач Berthoud Raptor. Відомо, що для отримання найбільшої врожайності необхідно своєчасно проводити обробку полів засобами захисту рослин, регуляторами росту, вносити добрива. З цими завданнями Raptor може впоратись з максимальною ефективністю. Завдяки впровадженню новітніх конструктивних змін ця модель обприскувача відрізняється високою маневреністю. Високий кліренс обприскувача в комбінації з активною повітряною підвіскою осей забезпечує виняткову стабільність техніки і створює передумови для обробки практично будь-яких, навіть високорослих, сільськогосподарських культур. Високий рівень захисту робочого місця оператора забезпечує належний рівень безпеки і виключає проникнення шуму і пилу всередину кабіни. Під час показу було продемонстровано відмінну маневреність обприскувача, стабільність штанги під час стрімких поворотів на швидкості, роботу різних типів форсунок.


до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин