Про компанію

Демонстрація роботи трактора Fendt в парі з плугом Gregoire Besson

Компанія Цеппелін Україна провела демонстрацію трактора Fendt 724 Vario Power в роботі з плугом Gregoire Besson RB6 4+1. Демо-показ техніки проводився на полях ФГ "Таміла" в Петровському районі Кіровоградської області.


Фермерське господарство «Таміла» займається вирощуванням зернових і олійних культур (пшениця, ячмінь, соняшник), а також сої, сорго, ріпаку та гірчиці.

Перед технікою стояли основні завдання з підготовки грунту до зими: подрібнити пожнивні залишки і розпушити грунт. Демонстрація роботи техніки проходила в умовах важкого і вологого грунту. На полі нещодавно зібрали сорго і залишилася велика кількість пожнивних залишків висотою від 50 до 70 см.


Трактор Fendt 724 Vario Power був агрегатований плугом Gregoire Besson RB6 4+1, який цього літа презентували на виставці «АГРО-2017». Новинка французької компанії Gregoire Besson - виробника ґрунтообробних знарядь, унікальна тим, що володіє новою формою гряділь, що дозволяє поєднати в одній площині силу тяги з силою опору корпусу плуга. Таке рішення збільшує продуктивність (+6%), а також зменшує витрату палива до 11% (за умови роботи зі швидкістю 8,0 км/год).


Представлена техніка впоралася з усіма завданнями на відмінно. Швидкість трактора склала 8 км/год, пробуксовка була мінімальною. Глибина обробітку грунту склала 27-28 см. Учасники демо-показу - працівники фермерського господарства високо оцінили бездоганну роботу трактора в парі з плугом.

За більш детальною інформацією про можливості та характеристики тракторів Fendt і грунтообробної техніки Gregoire Besson звертайтеся до кваліфікованих фахівців компанії Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин