Про компанію

День поля з технікою Massey Ferguson на Полтавщині

11 липня поблизу с. Абазівка, що на Полтавщині, відбувся День поля з технікою Massey Ferguson. Захід відвідали керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств північно-східного регіону країни.

На презентації лінійки сільгосптехніки, у дуже дружній атмосфері, партнери та гості заходу знайомились з технічними характеристиками та перевагами техніки всесвітньо відомого бренду - Massey Ferguson.


Спеціалісти компанії Цеппелін Україна представили трактори різних серій, зернозбиральну та кормозаготівельну техніку. Зокрема, були представлені трактори MF8737, MF7624 та MF5450, телескопічний навантажувач MF9407, прес-підбирач MF2270XD та зернозбиральний комбайн MF BETA7370.

  

Після цікавих докладів, запитань і відповідей, техніка приступила до функціональних тестів на полі, де гостям було продемонстровано новітні технології, вражаючу маневреність та простоту експлуатації. Всі бажаючі змогли покерувати червоними красенями і оцінити реальні можливості та комфорт управління на тест-драйві нових машин.

По завершенню технічної частини заходу, знайшовся час і для відпочинку — присутніх запросили смачно пообідати та прийняти участь у розважальній програмі. Колоритні шоу-вистави, конкурси, цінні подарунки та головний приз - подорож до Франції та Італії з візитом на завод Massey Ferguson, не залишили байдужим нікого. Додому повертались всі задоволені, з обіцянкою довгої співпраці і тільки приємними емоціями!


Більше фото з заходу дивіться у розділі Фотогалерея.

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Демо-показ FENDT 936 Gen6 на Кіровоградщині!
дізнатись більше

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше
перейти до всіх новин