Про компанію

День поля з технікою Massey Ferguson на Полтавщині

11 липня поблизу с. Абазівка, що на Полтавщині, відбувся День поля з технікою Massey Ferguson. Захід відвідали керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств північно-східного регіону країни.

На презентації лінійки сільгосптехніки, у дуже дружній атмосфері, партнери та гості заходу знайомились з технічними характеристиками та перевагами техніки всесвітньо відомого бренду - Massey Ferguson.


Спеціалісти компанії Цеппелін Україна представили трактори різних серій, зернозбиральну та кормозаготівельну техніку. Зокрема, були представлені трактори MF8737, MF7624 та MF5450, телескопічний навантажувач MF9407, прес-підбирач MF2270XD та зернозбиральний комбайн MF BETA7370.

  

Після цікавих докладів, запитань і відповідей, техніка приступила до функціональних тестів на полі, де гостям було продемонстровано новітні технології, вражаючу маневреність та простоту експлуатації. Всі бажаючі змогли покерувати червоними красенями і оцінити реальні можливості та комфорт управління на тест-драйві нових машин.

По завершенню технічної частини заходу, знайшовся час і для відпочинку — присутніх запросили смачно пообідати та прийняти участь у розважальній програмі. Колоритні шоу-вистави, конкурси, цінні подарунки та головний приз - подорож до Франції та Італії з візитом на завод Massey Ferguson, не залишили байдужим нікого. Додому повертались всі задоволені, з обіцянкою довгої співпраці і тільки приємними емоціями!


Більше фото з заходу дивіться у розділі Фотогалерея.

до всіх новин

інші Новини

Демо-тур Fendt IDEAL на Сумщині!
Демо-тур Fendt IDEAL на Сумщині!

Про особливості та переваги комбайну Fendt IDEAL.

16.09.2021

16.09.2021

Переваги комбінації Farmet Kompaktomat з дробильними котками
дізнатись більше

15.09.2021

Демо-тур комбайну Fendt Ideal в Харківській області!
дізнатись більше

13.09.2021

Компанія Fendt модернізувала моделі лінійок 500, 900 та 1000 Vario
дізнатись більше

10.09.2021

Відгук про роботу техніки Fendt
дізнатись більше
перейти до всіх новин