Про компанію

День поля з технікою Massey Ferguson в Кіровоградській області

18 липня на базі сільськогосподарського підприємства “Степове” в Новомиргородському районі Кіровоградської області, відбувся День поля з технікою Massey Ferguson. Захід відвідали аграрії центрального та північно-східного регіонів країни.

На презентації лінійки сільгосптехніки, у дуже дружній атмосфері, партнери та гості заходу знайомились з технічними характеристиками та перевагами техніки всесвітньо відомого бренду - Massey Ferguson.

  

Спеціалісти компанії Цеппелін Україна представили трактори різних серій, зернозбиральну та кормозаготівельну техніку. Зокрема, були представлені трактори MF8737, MF7624 та MF5450, телескопічний навантажувач MF9407, прес-підбирач MF2270XD та зернозбиральний комбайн MF BETA7370. Також була представлена дискова борона Challenger моделі CH1436-27.

  

Після цікавих докладів, запитань і відповідей, техніка приступила до функціональних тестів на полі, де гостям було продемонстровано новітні технології, вражаючу маневреність та простоту експлуатації. Всі бажаючі змогли покерувати червоними красенями і оцінити реальні можливості та комфорт управління на тест-драйві нових машин.

По завершенню технічної частини заходу, знайшовся час і для відпочинку — присутніх запросили смачно пообідати та прийняти участь у розважальній програмі. Колоритні шоу-вистави, конкурси, цінні подарунки та головний приз - подорож до Франції та Італії з візитом на завод Massey Ferguson, не залишили байдужим нікого. Додому повертались всі задоволені, з обіцянкою довгої співпраці і тільки приємними емоціями!

  

Більше фото з заходу дивіться у розділі Фотогалерея.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин