Про компанію

День Поля Zeppelin Fest 2017

Нещодавно компанія Цеппелін Україна провела День поля, під час якого презентувала широку низку актуальної техніки, зокрема, потужну новинку сезону – клавішний зернозбиральний комбайн Fendt 6335С.

4 липня, попри дощову погоду, понад півсотні сільгоспвиробників завітали до ПП «Сервіг» (Овідіопольський р-н, Одеська обл.), на базі якого проходив День поля компанії Цеппелін.


«Дякуємо вам за те, що ви завітали до нас у таку погоду. Ми зробили все, аби на цьому заході ви дізнались для себе багато нового, - наголосив, звертаючись до сільгоспвиробників, керівник підрозділу продажів сільгосптехніки Цеппелін Україна - Дмитро Баранов. – Сьогодні тут представлена вся техніка, яка необхідна під час збиральної кампанії: трактори Fendt (моделі 722, 936 та 1050) у діапазоні потужності 220-517 к.с., самоскидний бункер Krampe, низка ґрунтообробних агрегатів Gregoire Besson: оборотний плуг R6, комбінована дисколапова борона DXRV, дисковий лущильник-мульчувач Normandie і, звичайно, наша потужна новинка – 6-ти клавішний зернозбиральний комбайн Fendt 6335C».

  

Під час заходу, зернозбиральний комбайн привернув увагу багатьох аграріїв завдяки низці цікавих особливостей. Перша з них втілена у жниварці Power Flow: «Це запатентована технологія Fendt – система активної подачі зернової маси від ножів на шнек, яка дозволяє з мінімальними втратами збирати дрібнонасіннєві культури без використання ріпакових столів (бічні ножі йдуть у комплекті зі жниваркою), а також забезпечує високу продуктивність подачі зернової маси», - зазначає торговий представник Цеппелін із продажу техніки у Південному регіоні - Віталій Бут.


Віктор Мазурук, інженер ПП «Сервіг» розповів: “Ми довго обирали трактор, але завдяки системі гнучких знижок, вирішили придбати Fendt 722 у Цеппелін Україна. Спеціалісти компанії провели навчання для наших операторів і, за рік, Fendt 722 «набігав» вже 1250 мотогодин. Жодних поломок за цей час не було - трактори Fendt дуже надійні. У Цеппелін Україна, як на мене, найкращий сервіс: інженери – дійсно професіонали, яких я давно знаю по роботі. Сервіс працює 24 години на добу – не було такого, щоб їхній інженер трубку не взяв. ТО - година в годину, витратні матеріали привозять максимум на наступний день після замовлення, і, що важливо, потрібна деталь завжди є в наявності. Дуже зручно, ми всі дружимо: іноді здається, що ми не клієнти, а, наче, працюємо в одній компанії”.

  

Більше фото дивіться у розділі Фотогалерея.

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Демо-показ FENDT 936 Gen6 на Кіровоградщині!
дізнатись більше

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше
перейти до всіх новин