Про компанію

Допоміжні системи для підвищення надійності тракторів Fendt

Особливості систем Fendt: діючи непомітно для вас, вони невпинно забезпечують зручність і безпеку виконання навіть найскладніших робіт.

9815f-DSCF1819_HDR_.jpg

Системи допомоги трансмісії і двигуна

Ідеальне регулювання двигуна і трансмісії виконується автоматично системою керування трактором (TMS). Незалежно від швидкості система TMS автоматично регулює частоту обертання колінчастого вала двигуна і передаточне відношення трансмісії так, щоб трактор постійно рухався в режимі оптимальної ефективності та економії палива. Система регулювання граничного навантаження 2.0 в залежності від встановленого обладнання також керує навантаженням на двигун.

Допоміжні системи руху

Система забезпечення безпеки руху розрахована на рух по дорозі і по полю. Унікальна система Fendt Stability Control (FSC) забезпечує додаткову стабільність і маневреність при русі по вулиці зі швидкістю вище 20 км/год. Кермова система Fendt Reaction автоматично виводить трактор з повороту до прямолінійного руху. Кермове управління VarioActive спрощує процес управління: одного повороту кермового колеса вистачає для повного повороту коліс.

Система гальмування

Основна перевага: при автоматичному налаштуванні система Handbrake Assistant автоматично активує гальмо стоянки при виході з кабіни або вимкненні двигуна. І навпаки, система автоматично відключає гальмо стоянки під час запуску машини. Якщо ви зупинитеся і приберете ногу з педалі гальма, трактор буде стояти навіть на схилах. Система Deceleration Assistant автоматично активує гальмівні ліхтарі при уповільненні понад 1 м/с2, навіть ще до того, як почнеться процес гальмування. Таким чином заздалегідь будуть попереджені транспортні засоби позаду.

fendt 1050.png

Дізнайтесь більше про Fendt: https://zeppelin-agro.com.ua/lp/fendt/1000

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин