Про компанію

Експлуатаційні якості Massey Ferguson


З кожною новою модифікацією обладнання, фахівці Massey Ferguson впроваджують у свої розробки новітні технологічні та конструктивні рішення, спрямовані на підвищення експлуатаційних характеристик машин. У підсумку техніка MF характеризується максимально злагодженою роботою всіх систем і вузлів, що дозволяє їй демонструвати зниження споживання палива при одночасному збільшенні потужності, зберігаючи при цьому високу екологічну чистоту техніки і винятковий рівень комфорту оператора.

Для зручності експлуатації, виробник пропонує декілька варіантів виконання трансмісій, як для право-, так і для лівостороннього управління машиною. За рахунок використання при створенні двигунів останніх передових технологій, гарантовано забезпечується безперебійна, точно дозуюча подача палива, управлінням якої керує електроніка в залежності від ряду робочих параметрів. У результаті, навіть в найбільш складних умовах двигуни тракторів працюють на оптимальних режимах з помірними навантаженнями.

Експлуатаційні особливості Massey Ferguson:


Електронне управління двигуном (EEM)

EEM безперервно виконує функції регулювання кількості палива, що потрапляє в камеру згоряння  і точно синхронізує момент вприскування в залежності від робочого режиму. Оператору лише варто задати необхідний рівень оборотів двигуна, всю іншу роботу зробить електроніка.


Управління потужністю двигуна
Для роботи при великому навантаженні на гідросистему або у режимах використання ВОМ двигун забезпечує отримання додаткової регульованої потужності, яка дозволить отримати максимальну ефективність використовуваного навісного знаряддя, що приводиться в дію ВОМ.ELC

Дана технологія забезпечує електронне управління зчіпним пристроєм, що дозволяє точно регулювати глибину і тягу, не допускаючи пробуксовки коліс, і як наслідок зносу шин. ELC в будь-яких умовах забезпечить максимальну ефективність роботи навісного обладнання.


Управління трансмісією
Два важеля забезпечують повний контроль над трансмісією і зручне управління її роботою. За допомогою лівого важеля перемикання напрямку руху, виконується зміна діапазонів, вимикання зчеплення і перемикання передач під навантаженням. Правий важіль призначений для підвищення і пониження передавальних чисел Dynashift.

Познайомиться з новими моделями агро-техніки і технологічними рішеннями ви можете в розділі Сільгосптехніка.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин