Про компанію

Експозиція компанії Цеппелін Україна на АгроЕкспо 2016

На міжнародній агропромисловій виставці «АгроЕкспо 2016», що пройшла у Кіровограді минулого тижня, чільне місце посіла експозиція компанії Цеппелін Україна, яка реалізує машини всесвітньо відомих лідерів ринку сільгосптехніки. Компанія є ексклюзивним дистриб'ютором корпорації Agco у Кіровоградській області. Також є дистриб'ютором всесвітніх брендів: Bourgault, Berthound, Gregoire Besson, Kpampe, Apache, Caterpillar.

  

Нагадаємо, що Цеппелін Україна - це надійна європейська компанія, яка здійснює продаж техніки, запчастин та підтримку техніки після її продажу на найвищому рівні. Компанія має тривалу історію - цього року виповнилося 20 років її успішної роботи на ринку України. А самому концерну Zeppelin - понад сто років. Компанія є офіційним дистриб'ютером брендів Fendt, Challenger, Massey Ferguson у Полтавській, Кіровоградській, Львівській областях та бренду Fendt в Одеській області. Представництва компанії також є у Харківській, Вінницькій та Черкаській областях і поступово компанія розширює свою присутність в інших регіонах.

“Вже четвертий рік поспіль ми беремо участь у виставці «АгроЕкспо», тому що Кіровоградщина для нас є одним з пріоритетних регіонів розвитку агробізнесу, - розповідає керівник підрозділу з продажу сільгосптехніки компанії - Фарід АбуХадід. - Виставка дає нам можливість представити свої новинки. Зокрема, ми вперше у Кіровоградській області продемонстрували трактор Fendt 936 у максимальній комплектації Profi+ (у чорному кольорі – Black Beauty). Також привезли флагманський трактор Massey Ferguson 8690 потужністю 340 к.с. У межах лінійки бренду Сhallenger показали новинку для нашого ринку - восьмирядну просапну сівалку, обладнану під технологію точного землеробства.”

  

З іншої техніки, вперше для ринку України, на виставці був представлений самохідний обприскувач Apache 1220S. Також привезли новинку – самохідний обприскувач Betrthoud 3240 нового покоління в оновленому дизайні й універсальний плуг Gregoire Besson на 9 корпусів, який може працювати як по полю, так і по ріллі. На виставці можна було побачити причіп-перевантажувач преміального німецького бренду Krampe - одного з лідерів європейських ринків з продажу такої техніки, а також посівний комплекс Bourgault 3720.

  

  

Цього року в Кіровоградській області відбулося 8 польових демонстрацій нової техніки від Цеппелін Україна. Мета таких показів - продемонструвати переваги реалізовуваних машин в польових умовах. Під час демонстрацій аграрії мали змогу порівняти характеристики пропонованих машин з характеристиками іншої техніки. Наприклад, продуктивність та економічність тракторів. Зокрема, на виставці «АгроЕкспо» відбувся тест-драйв нової моделі трактора Fendt 724 потужністю 240 к.с. Трактор цієї потужності - це універсальна машина, яка може виконувати такі ж операції, що й трактори великої потужності. Але водночас економиться пальне. Потенційні клієнти дуже позитивно оцінили переваги та комфортність цієї машини. Вони також мали змогу перевірити в роботі телескопічний навантажувач Caterpillar ТН407С, який компанія виводить на український ринок.

  

Найбільшою популярністю серед клієнтів компанії у сегменті 300+ к.с. користується трактор Fendt 936 Vario. Частка реалізації цього трактора на українському ринку складає не менше 20%. Це високофункціональна модель, тому її було представлено на виставці «АгроЕкспо». Стосовно обприскувачів, то найбільш реалізовувана модель Betrthoud 3240. Протягом трьох останніх років ця фірма входить у трійку лідерів з продажу сільгосптехніки.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин