Про компанію

Fendt 1000 Vario. Великий. Потужний. Унікальний.

Fendt 1000 Vario розроблений на основі передових технологій Fendt і поєднує в собі реальну потужність, відмінні тягові характеристики, віртуозне управління.

f1.jpg

Номер один для виконання важких польових робіт

Fendt 1000 Vario використовує весь свій потенціал для роботи. У трактора великі колеса, інтелектуальна система баластування і регулювання тиску в шинах, а також унікальна система повного приводу, що гарантує максимальні тягові характеристики в будь-якій ситуації, разом з відмінною маневреністю. І, звичайно, він здатний виконувати інші роботи, крім важких польових.

f3.jpg

Високий крутний момент - низька витрата палива

Низькі оберти двигуна гарантують постійну низьку витрату палива і дозволяють збільшити термін експлуатації. Обороти двигуна Fendt 1000 Vario коливаються в діапазоні від 650 до 1700 об / хв. Основний робочий діапазон обертів становить 1100 - 1500 об/хв, що зменшує навантаження на всі компоненти трактора і знижує споживання палива. Двигун Fendt 1050 Vario розвиває значний крутний момент в 2400 Нм при всього 1100 об/хв.

f4.png

Перше враження важливо, але друге грає вирішальну роль

Кабіна Fendt - це ідеальне поєднання сучасного управління і комфорту. Вже при першому погляді на кабіну Fendt Vario 1000 різниця стає очевидною завдяки новітнім розробкам з використанням матеріалів найвищої якості, з перевіреною організацією і практичністю всіх елементів. Новий простір і огляд доповнюються великою кількістю деталей, які роблять щоденну роботу більш приємною.

f2.jpg

Максимальна продуктивність 365 днів у році

Всі компоненти, від двигуна до трансмісії, вентилятора і гідравліки, розроблені спеціально для передачі потужності під час роботи і низького споживання палива. З огляду на всі переваги Fendt 1000 Vario також відрізняється високою маневреністю, низькою спорядженою вагою і високим корисним навантаженням. Новітнє програмне забезпечення і різноманітність інтерфейсів дозволяє здійснювати підключення, що підвищує ефективність роботи завдяки швидкому аналізу даних під час роботи в полі, і також підготуватися до своєчасного сервісного обслуговування.

f5.jpg

Детальніше про трактори Fendt 1000 на сторінці https://zeppelin-agro.com.ua/lp/fendt/1000/
до всіх новин

інші Новини

Переваги дискових лущильників Farmet Softer
Переваги дискових лущильників Farmet Softer

Farmet Softer – синонім лущення.

10.06.2021

08.06.2021

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна»
дізнатись більше

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше
перейти до всіх новин