Про компанію

Fendt 1000 Vario: якість як гарантія високої надійності

Машини Fendt відрізняються тривалим терміном служби. Це кращий показник якості, який виробники невпинно прагнуть збільшити. Запорукою довговічності трактора є використання кращих компонентів, висока якість їх обробки та ретельні перевірки якості продукції.

Fendt-Line-side-pass.jpg

Передача потужності через систему Fendt Torque Distribution

З точки зору конструкції гнучкий розподіл крутного моменту в тракторі з керованим повним приводом виконується на Т-образному компоненті між гідронасосом і гідромоторами переднього та заднього мостів. Цей компонент служить гідростатичним диференціалом між мостами і забезпечує вільну циркуляцію масла між насосом і гідромоторами. Як результат - відсутність втрат. При необхідності крутний момент можна автоматично передати з одного моста на інший за допомогою інтелектуальної системи управління повним приводом. При цьому знос і втрати від тертя істотно зменшуються.

Fendt-Line-rear.jpg

Підвіска передньої осі

Незалежна підвіска коліс з автоматичним вирівнюванням Fendt 1000 Vario гарантує оптимальний контакт передніх коліс з землею у будь-яких умовах і гарантовано запобігає ефекту «галопування», в результаті чого поліпшується тягове зусилля. Комфорт і безпека також підтримуються при швидкості до 60 км/год. Довгий хід підвіски, в цілому 300 мм, забезпечує комфортний рух при будь-якому навантаженні. Підвіскою можна керувати вручну, наприклад, для зняття передньої противаги без передньої навіски. Ще однією перевагою є те, що підвіска не вимагає технічного обслуговування.

5629fa890237fb2f53f63574_1486637260_web_ru-RU.jpg

Чим вищі тягові характеристики, тим краще трактор реалізує потужність. Результат - висока ефективність і зниження ущільнення ґрунту. Все це бере свій початок в трансмісії. Трансмісія VarioDrive - ідеальний розподіл зусилля. Унікальна конструкція трансмісії робить можливим ідеальний розподіл крутного моменту на передні і задні колеса для досягнення оптимальних значень тяги і тягового зусилля. Приводний агрегат використовує в роботі гідронасос і два гідромотора. Перший гідромотор передає крутний момент на задній міст через механізм гідромеханічного розподілу сил від 0 до 60 км/год. Другий гідромотор приводить передній міст. Завдяки зворотному зв'язку із заднім мостом через систему інтелектуального управління повним приводом, привід переднього моста також є частиною механізму гідромеханічного розподілу сил.

joxi_screenshot_1543825084859.png

Дізнайтеся більше про Fendt 1000: https://zeppelin-agro.com.ua/lp/fendt/1000

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин