Про компанію

Fendt 1000 Vario виграв премію "Red Dot: Дизайн продукту 2016"

Fendt 1000 Vario отримав міжнародну нагороду за високу якість дизайну "Red Dot".

"Вся команда Fendt може пишатися даним досягненням", сказав Пітер-Жозеф Пафф, голова правління AGCO / Fendt, висловлюючи свою радість з приводу отримання нагороди. "Ми маємо дуже успішну команду дизайнерів, очолювану Томом Майєром. Протягом багатьох років вони працювали над дизайном кожного окремого трактора, щоб надати йому фірмовий стиль Fendt. У випадку з Fendt 1000 Vario цій команді в черговий раз вдалося спроектувати трактор, який вдало поєднує силу і інноваційні технології."Більше 40 експертів високо оцінили дизайн Fendt 1000 Vario

Учасники з 57 країн представили більш ніж 5200 продуктів та інновацій для премії "Red Dot: Дизайн продукту 2016". А 41 експерт з усього світу, які були відібрані відповідно до найсуворіших правил, забезпечили високий рівень компетенції у виставленні оцінок. Тільки незаангажовані, незалежні дизайнери, журналісти та професура в сфері дизайну могли стати членами журі.

Дизайн як частина інноваційних рішень продукту

Незалежна рада експертних суддів оцінювали кожну презентацію строго, але чесно. Вони враховували ступінь інноваційності, якість, функціональність, а також екологічність продуктів.

Професор Пітер Зек, засновник премії "Red Dot" зазначив: "Переможці Red Dot не тільки доводять свою виняткову якість дизайну, але також показують, що дизайн є невід'ємною частиною інноваційних рішень".Fendt виступає за якість та інновації

"Поєднуючи функції трактора з дизайном, який робить машину привабливою, ми виконуємо дуже цікаву і складну задачу. Fendt виступає за якість та інновації. Це повинно відбиватися в його конструкції", - говорить Том Майєр про свою роботу.

У моделі Fendt 1000 Vario кабіна має приємну, легку на дотик поверхню, а фронтальна камера на капоті була елегантно інтегрована в емблему трактора.

Про премію "Red Dot Design"

Для того, щоб врахувати різноманітність продуктів в сфері дизайну, нагорода "Red Dot Design" ділиться на три категорії:
  • дизайн продукту
  • дизайн комунікації
  • дизайн концепту
Перше журі було скликано в 1955 році, щоб відзначити кращі зразки того часу. А в 1990-і роки, генеральний директор Red Dot, професор Пітер Зек, розробив ім'я і бренд премії. Зараз це одна з найпрестижніших премій в сфері дизайну.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Трактори Fendt


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин