Про компанію

Fendt: історія лідера

Історія компанії Fendt бере свій початок з 1930 року, коли перший трактор був створений братами Фендт і їхнім батьком Йоганном Георгом в невеликій кузні. Потужність трактора становила всього 6 к.с., а в якості додаткового обладнання до машини були додані навісний плуг і незалежна від ходового механізму косарка.Продукція братів відрізнялася оптимальним співвідношенням ціни і якості, що дало можливість невеликим селянським фермам змінити кінську оранку на автоматичну.

Fendt постійно поліпшували своє виробництво. Уже в 1938 році вони випустили тисячну машину "Дізельросс" потужністю в 16 л.с. А трактор "Дізельроссс" F22 типу, обладнаний двома циліндрами і чотирьох швидкісною коробкою передач, відкрив нову епоху в виготовленні тракторів.

Під час 2-ї Світової війни вступила в силу заборона на використання дизельного палива для тракторів. У зв'язку з цим компанія розробила модель з газогенератором, що використовувала паливо з деревини. Потужність такої машини склала 25 к.с. Подолавши з гордістю всі труднощі повоєнного часу, компанія Fendt під керівництвом братів Херманна, Ксавера і Пауля почала набирати все більшої популярності.

У 1953 році компанією було спроектовано самохідне шасі, яке отримало величезне визнання з боку аграріїв і безліч нагород, однією з яких стала нагорода DLG (Німецького агропромислової спільноти) за унікальну систему "Einmann". Розробка подібної системи дозволила одній людині повністю контролювати весь процес роботи.

У 1961 році Fendt випускає 100 000-ю модель трактора і виходить на першу позицію на німецькому ринку.

Компанія завжди прагнула викорисовувати інноваційний підхід до своїх продуктів. Так, в 1980 році Fendt випускає Farmer серії 300 з поліпшеними властивостями. Модернізована серія мала систему гальмування чотирма колесами, збільшену до 40 км/год швидкість, а комфортабельна кабіна стала більш зручною у використанні завдяки гумовим підшипникам.

У 1997 році Xaver Fendt GmbH & Co стала частиною транснаціональної корпорації AGCO.У 1999 Fendt представляє повну Vario лінійку з одинадцяти моделей від 86 до 270 кінських сил.

2012 став історичним в історії Fendt. Компанія запустила нову серію 300 Vario з технологією SCR (селективної каталітичної нейтралізації). А також відкрила найсучаснішу в світі заводську мережу для тракторів в Бойменхайме.  

Сьогодні Fendt з кожним роком розширюється свій продуктовий ряд і оснащує вироблені машини новими інноваційними рішеннями, що дозволяє бренду залишатися в числі кращих виробників сільськогосподарської техніки.

Познайомиться з новими моделями агро-техніки ви можете в розділі Техніка Fendt.


до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин