Про компанію

Grip Assasistan - ідеальне рішення від Fendt

Компанія Fendt вже давно займається питанням оптимального розподілу тиску в шинах. Спочатку для цього була створена система VarioGrip, яка встановлена виключно на тракторах власного виробництва компанії. А тепер Fendt презентує Grip Assasistan, основна мета якого - допомогти операторам при виборі баласту, а також в регулюванні тиску.Проблема полягала в тому, що оператори дуже часто не мали повної інформації про навантаження мостової при експлуатації навісного спорядження, тому вони додавали баласт із значним запасом для підстраховки. Для того щоб регулювати тиск у шинах, їм доводилося застосовувати консолідовані таблиці. Тобто шукати окреме рекомендоване значення під кожен тип робіт і навісне обладнання. Але ці дані досить загальні і часом навіть досвідченому оператору важко налаштувати правильний тиск.

Саме для вирішення цих завдань і була створена Assistant Grip. Cистема включена в Varioterminal, а також адаптована під навісне обладнання Fendt 1000 Vario. Особливою перевагою Assistant Grip слід назвати існуючу базу даних, адаптивне моделювання, а також інтелектуальні алгоритми, на яких створено систему. Тепер управління технікою не складе особливих труднощів. Для цього потрібно лише задати умови роботи, тип пристосування для зчеплення, вид навісного обладнання, а також вказати виробника та розмір шин.Для зручності оператора було введено два режими роботи: BallastSelect і SpeedSelect.

SpeedSelect

Цей режим ідеально підходить для операторів, які можуть завчасно запланувати і налаштувати свою машину. Для цього достатньо ввести основні дані і система сама підлаштує оптимальний тиск в шинах, а також необхідний баласт для заданих умов. Варто ще відзначити, що коригувати параметри можна буде і під час роботи через термінал.

BallastSelect

Якщо оператор уже почав роботу і вантаж не можна зняти, то режим BallastSelect буде в самий раз. Система підкаже оптимальну швидкість, яку потрібно дотримуватися при наявному баласті і тиску.

В цілому Grip Assistant робить роботу трактора Fendt ефективною і ергономічною. Машина буде заощаджувати більше палива, але при цьому суттєво зросте її потужність.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин