Про компанію

Інновації, які представляв бренд Fendt на виставці Agritechnica 2019

Трактори Fendt

Почавши оновлення лінійок тракторів з інноваційної 1000-й серії, Fend на виставці Agritechnica 2019 представив нову концепцію вже всієї лінійки тракторів. Оновлення торкнулися не лише зовнішності машин, а і застосованих у них технологій. Вперше представлені ще в 1995 році, трактори Fendt 900-й лінійки не переставали вдосконалюватися. Нова лінійка Fendt 900 Vario включає в себе 5 моделей потужних і компактних тракторів з новим 9-літровим двигуном MAN (з турбіною зі змінною геометрією): 930, 933, 936, 939 і 942 (всі - Vario) в діапазоні потужності від 296 до 415 к.с.

Нова 900-я серія вібрала в себе безліч технологій, а також використовує технічні рішення, що раніше були доступні тільки на «старших» моделях (привід Vario Drive, систему «вкручування» в поворот, інтегровану систему регулювання тиску в шинах VarioGrip тощо). Не обійшлося і без ексклюзивних рішень.

На виставці трактор Fendt 942 Vario вже визнаний «Трактором року-2020» в однойменному конкурсі, а також став переможцем у категорії «Високопотужний трактор» і переможцем «народного голосування» конкурсу «Машина року-2020».


До речі, незважаючи на світову прем'єру в листопаді-2019 на Agritechnica, трактор ще з початку осені випробовується в Україні.

Трактор Fendt 1000 - вже добре відома модель. Але від цього трактор не став менш цікавим: саме на ньому вперше випробовувалися новітні технології та дизайн, які вже починають впроваджуватися і на інших моделях.

Оновлений трактор Fendt 314 Vario Profi став переможцем конкурсу «Трактор року» в номінації Best Utility. В рамках конкурсу інновацій Agritechnica 2019, який проводився незадовго до офіційного початку виставки, трактори Fendt 200V Vario отримали срібну нагороду від експертної комісії DLG за системи автоматичного водіння і управління знаряддями на виноградних плантаціях.

Комбайн Fendt

В Україні в цьому році стартували демонстраційні покази найінноваційнішого комбайна Fendt - моделей Ideal 8 і 9, але, як виявилося, інженери вже приготували новий «ТОП» - зернозбиральний комбайн Fendt Ideal 10 з максимальною потужністю 790 к.с.

Комбайн оснащується новим двигуном MAN 16,2 L, що відповідає європейським стандартам Stage 5.

Fendt Ideal 10 має нову систему очистки та, відому по комбайнам Fendt IDEAL 8 і Fendt IDEAL 9, систему сепараціі Dual Helix. Це поєднання збільшує пропускну здатність при високій якості зерна та низьких втратах.

При цьому з комбайном Fendt IDEAL 10 фірма Fendt виводить на ринок перший стандартний комбайн в Європі, управління яким повністю здійснюється без рульового колеса. Комбайни цієї глобальної лінійки Ideal 10 будуть поставлятися тільки під брендом Fendt.


В рамках конкурсу інновацій Agritechnica 2019, система управління Fendt IDEALDrive для комбайнів Fendt IDEAL була удостоєна нагороди від експертної комісії DLG. Завдяки системі IDEALDrive, однієї з останніх розробок бренду, комбайн Fendt є першою самохідною сільськогосподарською машиною, яка повністю управляється джойстиком.

Крім гігантських комбайнів, виробник не забуває і про комбайни середнього класу. На виставці був представлений топовий «середній» комбайн Fendt 6335C.

Вся серія С - це приклад ефективної економії, передових технологій і високої гнучкості. Машина оснащена шестициліндровим двигуном з робочим об'ємом 8,4 л і максимальною потужністю 265 кВт. На них використовується технологія каталітичної нейтралізації відпрацьованих газів SCR, тому двигуни відповідають нормам Tier 4 Final.

Обмолот і сепарацію зерна на комбайнах здійснюють молотильний і сепаруючий барабани діаметром 600 мм кожен, а також проміжний бітер. Другий барабан, розташований над передньою частиною соломотряса, підвищує рівень поділу маси перед ним і зменшує попадання короткої соломи на решета.

При сприятливих умовах обмолоту двосекційне підбарабання прибирається шляхом повороту навколо сепаруючого барабану в неробочу зону. Гідростатична чотирьохступінчаста коробка передач забезпечує максимальну швидкість руху 25 км/год.


до всіх новин

інші Новини

Переваги дискових лущильників Farmet Softer
Переваги дискових лущильників Farmet Softer

Farmet Softer – синонім лущення.

10.06.2021

08.06.2021

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна»
дізнатись більше

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше
перейти до всіх новин