Про компанію

Інновації, які представляв бренд Fendt на виставці Agritechnica 2019

Трактори Fendt

Почавши оновлення лінійок тракторів з інноваційної 1000-й серії, Fend на виставці Agritechnica 2019 представив нову концепцію вже всієї лінійки тракторів. Оновлення торкнулися не лише зовнішності машин, а і застосованих у них технологій. Вперше представлені ще в 1995 році, трактори Fendt 900-й лінійки не переставали вдосконалюватися. Нова лінійка Fendt 900 Vario включає в себе 5 моделей потужних і компактних тракторів з новим 9-літровим двигуном MAN (з турбіною зі змінною геометрією): 930, 933, 936, 939 і 942 (всі - Vario) в діапазоні потужності від 296 до 415 к.с.

Нова 900-я серія вібрала в себе безліч технологій, а також використовує технічні рішення, що раніше були доступні тільки на «старших» моделях (привід Vario Drive, систему «вкручування» в поворот, інтегровану систему регулювання тиску в шинах VarioGrip тощо). Не обійшлося і без ексклюзивних рішень.

На виставці трактор Fendt 942 Vario вже визнаний «Трактором року-2020» в однойменному конкурсі, а також став переможцем у категорії «Високопотужний трактор» і переможцем «народного голосування» конкурсу «Машина року-2020».


До речі, незважаючи на світову прем'єру в листопаді-2019 на Agritechnica, трактор ще з початку осені випробовується в Україні.

Трактор Fendt 1000 - вже добре відома модель. Але від цього трактор не став менш цікавим: саме на ньому вперше випробовувалися новітні технології та дизайн, які вже починають впроваджуватися і на інших моделях.

Оновлений трактор Fendt 314 Vario Profi став переможцем конкурсу «Трактор року» в номінації Best Utility. В рамках конкурсу інновацій Agritechnica 2019, який проводився незадовго до офіційного початку виставки, трактори Fendt 200V Vario отримали срібну нагороду від експертної комісії DLG за системи автоматичного водіння і управління знаряддями на виноградних плантаціях.

Комбайн Fendt

В Україні в цьому році стартували демонстраційні покази найінноваційнішого комбайна Fendt - моделей Ideal 8 і 9, але, як виявилося, інженери вже приготували новий «ТОП» - зернозбиральний комбайн Fendt Ideal 10 з максимальною потужністю 790 к.с.

Комбайн оснащується новим двигуном MAN 16,2 L, що відповідає європейським стандартам Stage 5.

Fendt Ideal 10 має нову систему очистки та, відому по комбайнам Fendt IDEAL 8 і Fendt IDEAL 9, систему сепараціі Dual Helix. Це поєднання збільшує пропускну здатність при високій якості зерна та низьких втратах.

При цьому з комбайном Fendt IDEAL 10 фірма Fendt виводить на ринок перший стандартний комбайн в Європі, управління яким повністю здійснюється без рульового колеса. Комбайни цієї глобальної лінійки Ideal 10 будуть поставлятися тільки під брендом Fendt.


В рамках конкурсу інновацій Agritechnica 2019, система управління Fendt IDEALDrive для комбайнів Fendt IDEAL була удостоєна нагороди від експертної комісії DLG. Завдяки системі IDEALDrive, однієї з останніх розробок бренду, комбайн Fendt є першою самохідною сільськогосподарською машиною, яка повністю управляється джойстиком.

Крім гігантських комбайнів, виробник не забуває і про комбайни середнього класу. На виставці був представлений топовий «середній» комбайн Fendt 6335C.

Вся серія С - це приклад ефективної економії, передових технологій і високої гнучкості. Машина оснащена шестициліндровим двигуном з робочим об'ємом 8,4 л і максимальною потужністю 265 кВт. На них використовується технологія каталітичної нейтралізації відпрацьованих газів SCR, тому двигуни відповідають нормам Tier 4 Final.

Обмолот і сепарацію зерна на комбайнах здійснюють молотильний і сепаруючий барабани діаметром 600 мм кожен, а також проміжний бітер. Другий барабан, розташований над передньою частиною соломотряса, підвищує рівень поділу маси перед ним і зменшує попадання короткої соломи на решета.

При сприятливих умовах обмолоту двосекційне підбарабання прибирається шляхом повороту навколо сепаруючого барабану в неробочу зону. Гідростатична чотирьохступінчаста коробка передач забезпечує максимальну швидкість руху 25 км/год.


до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин