Про компанію

Інноваційний підхід до вирішення будь-яких завдань: заводи Fendt

У виробництві техніки Fendt використовуються передові центри обробки та надточні машини з числовим програмним управлінням, а також техніка для лазерного різання. Передове обладнання, яке застосовується для фарбування корпусів, задає нові стандарти якості в області високотехнологічної сільськогосподарської діяльності.

Робочий процес відповідає останнім технологічним стандартам. Концентрація на потребах клієнтів виступає основним принципом виробництва.

58c6944544d24d97128b4567_1543240650_web_ru-RU (1).jpg

Марктобердорф - висока якість досягається завдяки передовим рішенням
Fendt працює з найбільш передовими технологіями, які гарантують високий рівень якості. При виробництві задіюються багатоцільові верстати та інноваційні машини з ЧПУ й обладнання для лазерного різання. Сучасна установка для фарбування корпусу дозволила досягти найкращих результатів у сфері сільськогосподарських технологічних рішень.

Основний офіс компанії в Марктобердофі

Пріоритетним напрямком у роботі Fendt є застосування принципа концентрації та фокусування компетенцій. У Марктобердорфі всі виробничі відділення працюють над спільними проектами. Це дозволяє фахівцям тісно взаємодіяти і регулярно покращувати техніку з урахуванням змін у тенденціях сільськогосподарської сфери. Відділи збуту і маркетингу посилено працюють над розвитком на міжнародному ринку.

У Марктобердорфі проектуються, виготовляються і продаються всі моделі тракторів.

Відмінні умови виробництва - запорука успіху

Робочі місця і технологічні процеси ергономічні та комфортні. Підбір необхідного інвентарю та матеріалів здійснюється з урахуванням всіх тонкощів роботи, а складальні лінії розроблені таким чином, щоб у фахівців все знаходилося в доступності для реалізації запланованих дій. Абсолютний порядок і чистота є базовими принципами заводу.

Майданчик Бойменхайм - великий обсяг валової продукції та управління процесами

Робота в Бойменхайм починається з доставки матеріалів і всіх необхідних деталей. Застосування передових рішень і надточного обладнання дозволяє домогтися кращої якості й оригінального дизайну при виробництві кожної деталі.

5530a8410237fb6f2a835f1a_1429252163_web_ru-RU.jpg

Процедура лазерного різання

Складові кабіни та кожуха вже при здійсненні першої робочої маніпуляції піддаються надточній обробці. При лазерному 2D різанні з необроблених деталей створюються складні конфігурації. Незвичайна форма тракторів Fendt виходить в результаті 3D різання в інноваційних лазерних центрах. За допомогою даної техніки вдається домогтися акуратної обробки деталей.

Кабіна приварюється з максимальною точністю

Даний процес передбачає застосування інноваційних технологій і процедур зварювання. Завдяки передовим рішенням компанія Fendt створює унікальні кабіни, наприклад, VisioPlus з дугоподібним вітровим склом.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин