Про компанію

Інноваційний підхід до вирішення будь-яких завдань: заводи Fendt

У виробництві техніки Fendt використовуються передові центри обробки та надточні машини з числовим програмним управлінням, а також техніка для лазерного різання. Передове обладнання, яке застосовується для фарбування корпусів, задає нові стандарти якості в області високотехнологічної сільськогосподарської діяльності.

Робочий процес відповідає останнім технологічним стандартам. Концентрація на потребах клієнтів виступає основним принципом виробництва.

58c6944544d24d97128b4567_1543240650_web_ru-RU (1).jpg

Марктобердорф - висока якість досягається завдяки передовим рішенням
Fendt працює з найбільш передовими технологіями, які гарантують високий рівень якості. При виробництві задіюються багатоцільові верстати та інноваційні машини з ЧПУ й обладнання для лазерного різання. Сучасна установка для фарбування корпусу дозволила досягти найкращих результатів у сфері сільськогосподарських технологічних рішень.

Основний офіс компанії в Марктобердофі

Пріоритетним напрямком у роботі Fendt є застосування принципа концентрації та фокусування компетенцій. У Марктобердорфі всі виробничі відділення працюють над спільними проектами. Це дозволяє фахівцям тісно взаємодіяти і регулярно покращувати техніку з урахуванням змін у тенденціях сільськогосподарської сфери. Відділи збуту і маркетингу посилено працюють над розвитком на міжнародному ринку.

У Марктобердорфі проектуються, виготовляються і продаються всі моделі тракторів.

Відмінні умови виробництва - запорука успіху

Робочі місця і технологічні процеси ергономічні та комфортні. Підбір необхідного інвентарю та матеріалів здійснюється з урахуванням всіх тонкощів роботи, а складальні лінії розроблені таким чином, щоб у фахівців все знаходилося в доступності для реалізації запланованих дій. Абсолютний порядок і чистота є базовими принципами заводу.

Майданчик Бойменхайм - великий обсяг валової продукції та управління процесами

Робота в Бойменхайм починається з доставки матеріалів і всіх необхідних деталей. Застосування передових рішень і надточного обладнання дозволяє домогтися кращої якості й оригінального дизайну при виробництві кожної деталі.

5530a8410237fb6f2a835f1a_1429252163_web_ru-RU.jpg

Процедура лазерного різання

Складові кабіни та кожуха вже при здійсненні першої робочої маніпуляції піддаються надточній обробці. При лазерному 2D різанні з необроблених деталей створюються складні конфігурації. Незвичайна форма тракторів Fendt виходить в результаті 3D різання в інноваційних лазерних центрах. За допомогою даної техніки вдається домогтися акуратної обробки деталей.

Кабіна приварюється з максимальною точністю

Даний процес передбачає застосування інноваційних технологій і процедур зварювання. Завдяки передовим рішенням компанія Fendt створює унікальні кабіни, наприклад, VisioPlus з дугоподібним вітровим склом.

до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин