Про компанію

Інструкція для операторів з щоденного обслуговування спецтехніки

Компанія Цеппелін Україна піклується про клієнтів на кожному етапі співробітництва. Для нас важливо, щоб техніка, яка використовується на вашому підприємстві працювала з максимальною ефективністю. Ми хочемо, щоб кожна машина залишалася продуктивною протягом усього терміну експлуатації. Саме тому пропонуємо вашій увазі Інструкцію з щозмінного обслуговування аграрної спецтехніки для операторів, яка допоможе уникнути позапланових простоїв і передчасного виходу техніки з ладу.

 

Нижче наведені загальні правила. Дізнатися більше можна із Інструкції з експлуатації та технічного обслуговування.

 1. Переконайтеся у відсутності ненормальних шумів і стуку в агрегатах силової передачі і ходової системи.

 2. Перевірте роботу контрольних приладів, приладів освітлення і світлової сигналізації, звукового сигналу і механізмів управління трактором.

 3. Прослухайте двигун і перевірте роботу гідравлічної системи. Перевірте на слух роботу реактивної масляної центрифуги відразу після зупинки двигуна.

 4. Очистіть трактор від пилу і бруду, перевірте стан зовнішніх кріплень вузлів трактора.

 5. Переконайтеся у відсутності течі палива, масла, електроліту і охолоджуючої рідини.

 6. Усуньте всі несправності, виявлені під час огляду.

 7. Долийте відстояне або відфільтроване паливо в бак основного двигуна і при необхідності - у бак пускового двигуна або пускового пристрою.

 8. Перевірте рівень масла і при необхідності долийте його в картер основного двигуна, корпус паливного насоса і корпус регулятора числа оборотів основного двигуна.

 9. Перевірте рівень охолоджуючої рідини в радіаторі і при необхідності долийте.

 10. При роботі трактора в особливо пилових умовах перевірте і при необхідності очистіть захисну сітку радіатора або вентилятора; через кожні три зміни прочищайте отвори повітрозабірника і щілини автоматичного сухого пиловіддільника; очищайте і промивайте пилозбірник; замінюйте масло в піддоні і промивайте касети циклонного очисника повітря.

 11. Під час роботи стежте за тиском масла, палива, температурою води і масла, а також кольором вихлопних газів. У колісних тракторів додатково перевірте стан шин.


Пам’ятайте, будь-які видимі дефекти можуть стати серйозною перешкодою для роботи і причиною виробничих травм, тому підлягають обов’язковому усуненню!


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин